Odkazy

verze pro tisk

Atraktivní bydlení v Praze najdeme v blízkosti Vltavy

28. květen 2012

Hlavní město Praha je atraktivní adresou, i proto se sem stěhují lidé z celé republiky. Důvodem je hlavně strategická poloha, kvalitní infrastruktura, plná občanská vybavenost a také větší počet pracovních příležitostí.

Na březích Vltavy je velice atraktivní bydlení

Je samozřejmě jasné, že ne všechny čtvrti a domy jsou v hlavním městě atraktivní. Pakliže však hledáte luxusní byty Praha, pak se zde dají určitě nalézt, a to zejména v novostavbách, které jsou realizovány na skutečně pěkných místech. Velmi luxusní bydlení, které je aktuálně snad nejvíce žádané, je kousek od samotného centra Prahy na březích Vltavy. Lokality u Vltavy poskytují dostatek pohodlí a klidné okolí. Majitelé, kteří si zvolí za nové byty Praha právě oblast kolem Vltavy, mají obvykle krásný výhled, snadnou dostupnost do centra města a dokonalý komfort. Je sice pravdou, že nové luxusní byty v Praze nejsou nijak levnou záležitostí, jedná se nicméně opravdu o jednu z neatraktivnějších destinací v rámci celé České republiky.

Doporučujeme:

Marina Praha - luxusní bydlení v centru Prahy

Co by nemělo u luxusních bytů chybět

Mluvíme-li o luxusních bytech, pak je potřeba si alespoň nastínit, jak by takový luxusní byt v Praze měl vypadat. V první řadě jde o polohu a lokalitu. Ta by měla být maximálně poklidná, asi nikdo by si nechtěl pořizovat byt, který bude mít „výhled“ na továrnu či nejrušnější dopravní tepny. Zároveň by v okolí domu neměl chybět dostatek zeleně a míst pro vycházky s rodinou či domácími mazlíčky. Zároveň je důležité, aby dům, v němž si byt pořídíme, byl snadno dostupný a zároveň zde bylo dobré napojení na město. V blízkosti domu by neměly chybět obchody, restaurace či třeba školy a úřady. Co se týče samotného bydlení, pak by byty měly být řešeny tak, aby v nich byl dostatek prostoru. Ideální je, pokud mají nové byty Praha k dispozici také balkon či lodžii, garáž přímo v domě, moderní výtahy apod.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!