Odkazy

verze pro tisk

Bezpečné pásové pily

27. prosinec 2011

Pásové pily jsou dnes již běžným vybavením domácích dílen. Tyto stroje již najdeme opravdu všude. Doby, kdy patřily pouze do továren a velkých hal jsou minulostí. Dnes existují i mobilní (ruční) pásové pily, které se na svoje poměry dobře převážejí. Při modernizaci se samozřejmě nezapomnělo ani na bezpečnost. S pásovou pilou dnes může pracovat téměř každý.

Hledáte-li kvalitní a bezpečnou pásovou pilu, tak potřebujete značku s mnoha pozitivními referencemi. Jednou takovou je například firma Pilous. Mnoho spokojených zákazníků po celém světě, největší nabídka daného sortimentu, kvalita a bezpečnost je pro Pilouse předností. Pokud budete dodržovat návod, který je součástí každé pásové pily, tak se vám nemůže nic stát. Základem je ovšem kvalitní pásová pila.

Druhy pásových pily

Ruční pásové pily jsou nejvíce využívány kutily. V poslední době se na ně zaměřili i podnikatelé, jež vyžadují mobilní pásovou pilu, která zvládne drobné úpravy. Ruční pásová pila jde převést v zavazadlovém prostoru automobilu a vy můžete pracovat i u zákazníka.

Doporučujeme také kvalitní bimetalové pilové pásty Starrett.

Poloautomatické a automatické pásové pily jsou mnohem dražší, než ruční. Vhodné jsou především pro firmy. Jediný rozdíl mezi těmito kategoriemi je v podávání materiálu, který poloautomatické pásové pily nezvládají. Oba druhy se hodí i na nepřetržitý provoz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!