Odkazy

verze pro tisk

Bezpečnostní mříže do oken a dveří

6. červen 2012

Mříže do oken či dveří se používají především u obchodů, kdy si podnikatelé tímto zařízením zajišťují vstupní prostory do místností proti případnému cizímu vniknutí a poškození výloh. K tomuto účelu se nejvíce využívají rolovací mříže, které se přes den dají jednoduše vytáhnout tak, aby nepřekážely. Mříže se však stále častěji používají i k ochraně soukromého majetku a lze je spatřit i v oknech a dveřích rodinných domů či bytů.

Mříže slouží k důkladnému zajištění oken či dveří

Mříže do oken jsou účinným nástrojem, který dokáže znemožnit vstup cizích osob dovnitř objektu. Velmi často jsou k vidění například v oknech bytů, které se nacházejí v přízemích panelových či zděných domů. Právě byty v přízemí jsou pro zloděje snadno dostupné. Stačí, aby majitel nechal pootevřené okno a neštěstí je na světě. Po příchodu domů totiž zjistí, že mu z bytu byly odcizeny veškeré cennosti. A následným šetřením policie prokáže, že pachatel do bytu vnikl právě oknem v přízemí. Z tohoto důvodu jsou mříže velice účinným nástrojem, který může pomoci ochránit majetek.

Mříže do oken a dveří, které mají splňovat ochrannou funkci, by měly být vyrobeny z kvalitní oceli. Musejí být dobře svařené a dostatečně pevné tak, aby je zloděj neměl šanci jednoduše vykopnout či upilovat.

Prodejce mříží

V případě, že zvolíme na dveře rolovací mříže, můžeme si k nim pořídit i elektrické ovládání, díky němuž budeme mít usnadněnou manipulaci. Rolovací mříže pro obchody i soukromé objekty prodává kupříkladu společnost Univers, která nabízí kvalitní bezúdržbové mříže z vysoce kvalitní oceli, která zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Mříže od firmy Univers si můžete zakoupit také prostřednictvím jejích internetových stránek univers.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!