Odkazy

verze pro tisk

Britská čtvrť a další projekty, kde je možné pořídit nové byty

13. červen 2014

Ti z vás, kteří se chystají na nákup nového bytu v Praze a jejím blízkém okolí, mají v současné době rozhodně z čeho vybírat. Mezi nejatraktivnější projekty, v jejichž rámci vznikají novostavby, patří Britská čtvrť. Další nové byty jsou pak k dispozici v Jinočanech a v Buštěhradu.

Britská čtvrť

Projekt Britská čtvrť je v současné době už ve své šesté etapě. Už jen z toho je jasné, že jde o velmi zdařilý projekt, o nějž lidé projevují nemalý zájem. Je to dáno především atraktivitou lokality.

Novostavby se nacházejí v poklidné části v Praze – Stodůlkách. Na výběr zde máte z více než 140 bytů ve velikostech od necelých 30 m2 až po 120 m2. Developer při výstavbě klade důraz nejen na samotnou kvalitu bytů, kdy využívá moderní technologie, ale také na okolní prostředí. I proto je Britská čtvrť ideální volbou pro rodiny s dětmi.

Jinočany

Nedaleko Prahy jsou k mání také byty na prodej Jinočany. Tato lokalita je perfektní pro ty z vás, kteří nechtějí bydlet v samotném centru Prahy, přitom však potřebují mít k hlavnímu městu blízko, aby mohli dojíždět do práce. Projekt Byty Jinočany vzniká jen 3 kilometry od konečné stanice metra B na Zličíně, takže dostupnost do města je opravdu bezproblémová. V nabídce je více než 30 bytových jednotek, které se nacházejí ve třech nízkopodlažních domech.

Vily Buštěhrad

Za zmínku stojí také projekt Vilky Buštěhrad, který vzniká necelých 10 km od Prahy a pouhé 2 km od Kladna. Je rovněž skvělou volbou pro budoucí majitele, kteří hledají poklidné místo pro život a chtějí to také mít kousek do přírody.

Projekt je realizován v nízkoenergetickém režimu tak, aby náklady na bydlení byly co nejnižší a bydlení poskytovalo maximální komfort. Jednotlivé bytové jednotky mají velikost od 3+kk až po 5+ kk, a to v rozměrových dispozicích až 140 m2.

Nové byty v Praze a jejím okolí můžete pořídit už nyní. Tak neváhejte, například o projekt Britská čtvrť je eminentní zájem.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!