Odkazy

verze pro tisk

Byt v novostavbě v Praze seženete i bez realitní kanceláře

9. leden 2015

Praha je v rámci České republiky zdaleka nejvyužívanější lokalitou, kde vznikají novostavby. Developeři dobře vědí o tom, že o nové byty v Praze je enormní zájem. Realizují tak bytové domy, a to nejen v okrajových částech města, kde je dostatek volných pozemků, ale i v samotném centru Prahy. Máte-li zájem o koupi nového bytu v hlavním městě, pak se nemusíte nutně obracet na realitní kanceláře. Jde to i bez nich.

Oslovte přímo majitele nemovitosti

Možná pro vás bude překvapením, že nový byt v Praze můžete snadno sehnat, aniž byste museli navštívit některou z poboček tuzemských realitních kanceláří. Dnes už je totiž možné oslovit přímo firmy, které realizují konkrétní developerské projekty v Praze, případně pak majitele, kteří danou nemovitost vlastní. A to díky internetovému portálu PražskýByt.cz.

Nový byt najdete přes internet

Zmíněný web je zaměřen na zájemce o nové byty v Praze. Pokud hledáte byt v centru města či v jeho okrajových částech a přilehlých obcích, stačí si jednoduše nastavit filtr, který vám na základě lokality a případně i dalších údajů (zejména parametrů hledané nemovitosti) zobrazí aktuální nabídku. Poté už můžete zjistit kontakt přímo na majitele, s nímž se domluvíte na osobní schůzce, prohlídce bytu a na následné koupi.

Nemusíte platit žádnou provizi

Tím, že vynecháte realitku, ušetříte nemalé množství peněz. Realitní kanceláře si totiž za zprostředkování mezi kupujícím a prodejcem berou provize. Ty činí zpravidla 3% z prodejní ceny nemovitosti. A vzhledem k tomu, že novostavby v Praze nejsou zrovna nejlevnější v porovnání se zbytkem republiky, může provize v tomto případě činit klidně i několik desítek tisíc.

Přímý kontakt může v neposlední řadě vést i k daleko rychlejšímu jednání. Nový byt tak máte k dispozici dříve nežli v případě, že byste se při hledání obrátili na realitku. Na zmíněném portálu navíc najdete opravdu obsáhlou nabídku bytů na prodej, což zvyšuje šanci, že zde své vysněné bydlení skutečně najdete. Zkuste to a uvidíte.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!