Odkazy

verze pro tisk

Dětská hřiště Jungle Gym na zahradu: Zábava a radost pro děti

25. duben 2011

Veřejná dětská hřiště, na která chodí trávit pěkná slunečná odpoledne snad všechny maminky s dětmi, jsou často v dezolátním stavu. Je to dáno jednak tím, že se zde pohybuje velké množství dětí a pak samozřejmě také nedostatečnou údržbou hřiště, kvůli níž pak děti mohou snadno přijít ke zranění apod.

Dětské hřiště na dvůr či zahradu

Mnohem lepší je, když máme prostor, například zahradu, na němž můžeme svým malým ratolestem postavit soukromé dětské hřiště, které naplní jejich volné chvilky, řádně je zabaví a navíc budou neustále v pohybu, což je pro vývin lidského těla v útlém věku velmi důležité, zvlášť vezmeme-li v potaz, že české děti dnes v evropském kontextu patří mezi nejobéznější a nejméně sportovně založené typy.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou vyráběna v EU

Mezi špičková dětská hřiště patří Jungle Gym. Dětská hřiště Jungle Gym jsou vyráběna, na rozdíl od mnoha podobných výrobků, stále na území Evropské unie, konkrétně v Holandsku a splňují tak velmi přísná bezpečnostní a technická kritéria, což se kladně projevuje nejen na oblíbenosti výrobků, ale také na jejich velmi dlouhé životnosti. Dětská hřiště Jungle Gym procházejí pravidelně certifikovanou zkušebnou TÜV, kde je zkoumána a kontrolována jejich bezpečnost a pohodlí pro uživatele, tedy naše děti.

Záleží na Vás, jaké prvky bude dětské hřiště mít

Dětská hřiště Jungle Gym mohou být složena z mnoha částí. Můžete tak svým dětem pořídit například skluzavky, houpačky, hrazdy, pískoviště či mnohé další hrací prvky, které děcka dostatečně rozveselí a ta se také potřebně vydovádí.

Cena a doprava dětského hřiště Jungle Gym

Všechna dětská hřiště Jungle Gym, která jsou vhodná pro stavbu na zahradě či na dvoře, lze pořídit přes internetový obchod junglegym.cz. Pokud bude objednávka v ceně více jak 4.000 Kč, nemusíte platit za dopravu. Stačí si dětské hřiště objednat, během několika dnů Vám přijde balení i s návodem, jak hřiště postavit, což je otázkou jen několika minut.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou výbornou možností, jak uspokojit zájmy a potřeby svých dětí, které vyžadují pohyb a energii. Tato dětská hřiště jsou určena pro děti od 3 do 12 let, takže si s nimi budou moci hrát opravdu hodně dlouho.

foto: junglegym.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!