Odkazy

verze pro tisk

Dodavatelé plynu budou pro příští rok zdražovat

8. listopad 2012

I tradiční dodavatelé plynu, jakými jsou společnosti RWE plyn či Eon plyn, se nevyhnou tomu, že zdraží služby svým zákazníkům. Stejně jako konkurence totiž musejí reagovat na rostoucí ceny energií na světových trzích. Pro domácnosti to znamená, že příští rok budou platit za plyn či elektřinu opět o něco více nežli v letošním roce.

Dodavatelé zemního plynu- RWE plyn a Eon plyn

Ačkoliv Eon plyn a RWE plyn zdražují, stále se dá říci, že se jedná o společnosti, které mohou svou nabídkou mnohé klienty zaujmout. V porovnání s konkurencí totiž nabízejí dodávky energií za solidní ceny. Není ostatně náhodou, že společnosti RWE plyn a Eon plyn mají největší počet klientů, mezi něž kromě domácností patří také menší a středně velké podniky. Může to být dáno i tím, že plyn distribuují po celém území České republiky, výhodou je určitě i fakt, že smlouvy s nimi lze uzavírat přes internet, není zapotřebí žádného složitého vyřizování na pobočkách. Lidé tak mají při sjednávání dodávek energií mnohem větší pohodlí a ušetří spoustu času.

Před změnou dodavatele si proveďte srovnání nabídek

Pakliže se rozhodujete, jakému z dodavatelů dát přednost, pak je nejlepší si nejprve provést srovnání cen, a to například prostřednictvím internetového portál ušetřeno.cz. Tento web nabízí jednoduché srovnání cen energií ( zemního plynu i elektřiny). Stačí vyplnit základní údaje o vaší spotřebě a další náležitosti. Během několika vteřin se pak dozvíte, jací dodavatelé energií by pro vás byly nejvýhodnější. Poznáte tak, zda to bude právě jedna z výše zmíněných společností - RWE plyn a Eon plyn.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!