Odkazy

verze pro tisk

Důležité pomůcky pro stěhování, které zajistí poklidný průběh přesunu věcí

25. duben 2016

Při stěhování z jednoho bytu do druhého vás čeká spousta práce. Minimálně 14 dní před začátkem přesunu byste si tak měli začít připravovat pomůcky, které vám celou akci výrazně usnadní a urychlí. Se samotným stěhováním vám pak pomůže firma stěhování Brno.

Krabice na drobné předměty

Stěhování není jen o přesunu nábytku, ale také o vynesení drobných a křehkých předmětů. Je absolutně nemyslitelné vše nosit jen tak v ruce po kusech, to by vám zabralo strašně moc času. Stačí si pořídit obyčejné papírové nebo třeba plastové krabice, do nichž veškeré drobné věci uložíte. V krabicích je pak snadno přenesete do auta, případně je předáte stěhovací službě.

Lepenky a provázky

Krabice, do nichž uložíte křehké sklo, dokumenty a mnoho dalších drobných věcí, důkladně zajistěte tak, aby se při převozu nerozsypaly. V rámci přípravy na stěhování si tak kupte lepenky či provázky, kterými upevníte víka krabic.

Obalový materiál

Zejména u křehkých věcí ale nestačí jen uzavření krabic. Je nutné ještě vyplnit jejich vnitřek tak, aby se například sklo během přepravy nemohlo hýbat a rozbít. Pomoci může kupříkladu bublinková fólie, kterou pořídíte v drogerii či obchodech pro kutily.

Pomůcky pro demontáž nábytku

Některé druhy nábytku je možné rozložit na více kusů. Usnadní to pak jejich přemístění. K tomu je zapotřebí si připravit mimo jiné šroubováky na povolení šroubů. Aby se vám pak šroubky neztratily, je dobré je vložit někam do krabičky.

Pakliže si vyberete kvalitní stěhovací firmu, může vám nabídnout zajištění všech výše uvedených pomůcek. Kvalitní služby v této oblasti nabízí společnost Stěhovací služby Brnostěhování Brno. Zajistí nejen samotný přenos a převoz nábytku všech velikostí, ale i pomoc s přípravou na stěhování. Zapůjčí vám i krabice na drobné předměty a v případě zájmu doveze i potřebný obalový materiál. Stěhování tak proběhne bez jakýchkoliv problémů a časových prodlev.

Komerční sdělení

-cop-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!