Odkazy

verze pro tisk

Ekologické a zdravé bydlení v nových bytech Praha

18. srpen 2011

Pořídit si nový byt, to není jen otázka financí, ale také přemýšlení o tom, jak by měl náš nový domov vypadat a co by měl splňovat. Mnoho nových staveb, které se v posledních letech realizovalo, sice na první pohled vypadá dobře, nicméně zdaleka ne všechny domy a byty splňují to, co si člověk pod pojmem moderní a zdravé bydlení představuje, neboť se při jejich výstavbě nemyslí na to nejdůležitější - zdraví lidí. V domech často není vhodně řešen přísun zdravého čistého vzduchu, těsnění apod.

Nízkoenergetické domy nebo nízkoenergetické byty , které v současné době po Praze staví developerská společnost JRD, se mohou pyšnit tím, že se jedná opravdu o ekologické stavby, které jsou díky moderním zařízením a technologiím ohleduplné k lidskému zdraví.

Byty od JRD splňují přísná ekologická kritéria

Novostavby Praha od společnosti JRD kladou důraz na nejpřísnější hygienické podmínky. Zároveň je zde splněna podmínka, aby tyto nové byty Praha byly co nejméně náročné na potřebu energií.

Nové byty v Praze

V tuto chvíli mohou zájemci o nové byty Praha vybírat hned z několika možností, které nabízí developerská společnost JRD. Ta staví nové byty v Praze ve Strašnicích. Byty Uhříněves se nacházejí v klidné lokalitě, výstavba je v blízkosti přírody. Prostorný areál je tvořen třemi viladomy, jednotlivé byty jsou komfortní a mají i předzahrádky či terasy.

Byty Strašnice, konkrétně tedy pasivní bytová vila Pod Altánem a Vila Augustus, nyní rostou nedaleko centra Prahy, i zde se však budoucí majitelé mohou těšit na velmi příjemné, poklidné a hlavně zdravé bydlení. Luxusní byty budou mít výhled na zeleň. Oba tyto projekty budou mít dokončenou hrubou stavbu v září 2011.

Byty Praha 10 a další stavby, které společnost JRD realizuje či v blízké budoucnosti bude stavět, jsou přesným vyjádřením pojmu moderní a zdravé bydlení. Všechny neduhy, které jsou v mnoha dnešních domech k vidění, jsou zde vyřešeny. Majitelé bytů tak budou moci dýchat čerstvý vzduch, spotřebovávat díky dobré izolaci méně energií a zároveň si užívat klidného bydlení v příjemných lokalitách.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!