Odkazy

verze pro tisk

Eon plyn: tradiční dodavatel zemního plynu do českých domácností

22. listopad 2012

Bez dodávek zemního plynu se neobejde velké procento domácností. Zemní plyn využívají zejména pro vytápění objektu a také při používání domácích spotřebičů. Plyn je dále využíván pro ohřev užitkové vody. Lidé, jejichž provoz domácnosti je závislý na dodávkách plynu, jsou v posledních letech právem znechuceni tím, jak cena této komodity roste. V dobách, kdy docházelo k celoplošnému zavádění plynu do domácností ve městech i v menších obcích, byl zemní plyn velmi výhodný v porovnání elektřinou. Dnes už tomu tak není. I přesto ze zemní plyn nemusíte platit tak horentní sumy, pokud si dodávky sjednáte u společnosti, která nabízí plyn za výhodné ceny v porovnání s konkurencí, která je v současné době poměrně výrazná.

Historie společnosti Eon plyn

Stovkami tisíc vesměs spokojených zákazníků se může pochlubit tradiční dodavatele zemního plynu do domácností - společnost Eon plyn. Tato firma působí na tuzemském trhu již od devadesátých let minulého století. Prakticky ihned si vybudovala velmi silnou pozici, kterou si udržuje dodnes.

Co oceňují zákazníci u dodávek plynu od Eon plyn

A jaké jsou přednosti společnosti plyn Eon? Především dodává plyn ve všech oblastech země, kde má své filiálky- například Eon Brno apod. Díky celorepublikové působnosti a výhodným nákupům zemního plynu na světových trzích může nabídnout velmi příznivé ceny. Domácnosti, které odebírají zemní plyn od společnosti Eon, díky těmto vstřícným cenám a podmínkám nezaznamenávají takové problémy při provozu domácnosti, respektive nemají tak vysoké náklady na její chod.

Eon plyn v současné době ovládá kolem 20% tuzemského trhu se zemním plynem. Cenu plynu stanovuje na základě dvou složek- regulované a neregulované. Právě nízká neregulovaná složka je příčinou, proč je zemní plyn od Eon plyn jedním z nejlevnějších na domácím trhu. Zákazníci oceňují i to, že dodávky plynu jsou spolehlivé, dochází jen k minimálním přerušením.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!