Odkazy

verze pro tisk

Garážová vrata DoorHan

14. leden 2012

Pro kvalitní zabezpečení automobilu je téměř nutností mít vlastní garáž, která bude opatřena spolehlivými garážovými vraty. Právě garážová vrata jsou z hlediska bezpečnosti majetku, který se v garáži nachází, naprosto zásadní. Pakliže podceníme jejich kvalitu, pak ulehčíme práci zlodějům, kteří se do garáže budou chtít vloupat.

Jaké vlastnosti nesmějí u garážových vrat chybět

Spolehlivá garážová vrata by měla být dostatečně robustní tak, aby se do nich nikdo nemohl bez ovládání či klíčů od zámku dostat. Materiál, z něhož budou garážová vrata vyrobeny, by pak měl být krom jiného odolný vůči vnějším klimatickým podmínkám. Opravdu kvalitní garážová vrata by nám měla sloužit po mnoho let, nikoliv jen pár měsíců.

Garážová vrata DoorHan

Pakliže sháníte garážová vrata na míru, lze kontaktovat společnost DMS Group s.r.o. Tato firma je oficiálním distributorem garážových vrat DoorHan pro Prahu, Středočeský a Plzeňský kraj. Garážová vrata jsou vyráběna přímo v České republice. Jde o produkty, které splňují veškeré nároky, které lze ohledně garážových vrat požadovat. Díky garážovým vratům DoorHan bude každá garáž či průmyslový sklad v bezpečí.

Rychlé dodací lhůty a snadná objednávka

Garážová vrata od společnosti DMS Group jsou klientům dodávána ve lhůtě zhruba 3-5 týdnů, přičemž tato lhůta je ovlivňována typem a barvou vrat i dalšími aspekty. Na všechna garážová vrata se vztahuje zákonná dvouletá záruční lhůta. Vrata si mohou zájemci objednávat prostřednictvím emailu, který je k dispozici na webových stránkách doorhan-vrata.cz, kde lze také vyplnit poptávkový formulář.

Technické vlastnosti garážových vrat DoorHan

Z technických věcí uveďme, že garážová vrata DoorHan jsou navrženy tak, aby pro jejich montáž byl potřebný co nejmenší prostor. Vrata se montují přímo za otvor a vysunují se pod strop garáže, což v praxi znamená, že i při provozu zabírají jen minimum místa. Garážová vrata DoorHan je možné ovládat pomocí elektrického pohonu ( dálkovým ovládáním). V případě, že nejde elektrický proud, je možné motor odblokovat a vrata otevřít ručně.

Z čeho se garážová vrata vyrábějí

Možná se ptáte, z čeho jsou garážová vrata DoorHan vyráběny. Pak tedy vězte, že se skládají z pěny, která má vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Tato pěna je zalisována mezi dvě stěny z pozinkované oceli.

Díky nejmodernější výrobní lince patří garážová vrata DoorHan mezi to nejkvalitnější, co lze v České republice v tomto odvětví zakoupit. Vrata jsou vždy vyráběna přesně na míru zákazníka.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!