Odkazy

verze pro tisk

Garážová vrata v imitaci dřeva: I vrata do garáže mohou působit esteticky

27. srpen 2013

Kladete důraz na detaily? Pak vás jistě zaujme možnost pořídit si nová vrata pro vaši garáž. Ano, i garážová vrata mohou být estetickým doplňkem, který vylepší celkový vzhled domu.

Mnoho lidí klade důraz především na to, jakou má dům fasádu, jak vypadá jeho okolí, avšak zapomínají na to, že součástí domu je také garáž. Vrata garáže pak často kazí celkový dojem z objektu.

Nyní však máte možnost pořídit si nová garážová vrata ve velmi stylovém provedení. Nabízí je tradiční český výrobce těchto produktů, společnost LOMAX.

Výběr z 2.500 barev

Firma LOMAX je již několik let jedničkou na tuzemské trhu v oblasti výroby garážových vrat. Vyrábí je přímo v ČR. Výhodou je, že je vyrábí přímo na míru každému zákazníkovi. Ten si tak může vybrat z více než 2.500 barev a odstínů. K dispozici jsou také mimořádně populární imitace dřeva, které se hodí k moderním rodinným domům. Garážová vrata LOMAX tak přispívají k větší atraktivitě objektů.

Bezpečnost je u garážových vrat Lomax na prvním místě

Estetické hledisko ale zdaleka není tím jediným, co garážová vrata nabízejí. Ve chvíli, kdy si je pořídíte, získáte kvalitní zabezpečení pro svoji garáž. Automobil, motocykl a další věci, které v garáži uschováváte, budou díky vratům LOMAX dobře chráněny proti odcizení.

Garážová vrata LOMAX jsou dodávána i s různými bezpečnostními prvky, které ještě více znesnadňují vstup cizím osobám. Přitom je zachováno jejich snadné ovládání. Vrata jsou vyráběna s elektrickými pohony, takže se při manipulaci s nimi nijak nenadřete.

Vrata pořídíte ve všech běžných variantách

Firma LOMAX nabízí garážová vrata ve všech klasických provedeních- sekční, posuvná i rolovací. Jsou tak vhodná pro všechny typy garáží, které se u rodinných domů i průmyslových objektů vyskytují. Více informací produktech firmy LOMAX a možnosti objednání najdete na webových stránkách lomax.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!