Odkazy

verze pro tisk

Grilovací pánev umožní grilovat i v zimě

26. říjen 2011

Zima již klepe na dveře. Venkovní posezení na zahradě před domem tak již v tuto chvíli není příliš komfortní, tedy pokud nemáme k dispozici například krytou terasu či zahradní altánek. Grily, které jsme využívali po celé léto k přípravě lahodných pokrmů, tak jsou již nejspíše uschovány v domě, garáži či kůlně a budou tam odpočívat až do jara. Co však dělat, pokud si chceme udělat skvělé grilované pochoutky i během chladných měsíců, kdy venkovní grily nelze prakticky využít?

V zimě se hodí grilovací pánev

Řešením může být grilovací pánev. Jedná se o produkt, který je dnes běžně k dostání v obchodech s kulinářskými a kuchyňskými potřebami. Grilovací pánev je určena pro použití v domácí kuchyni. Dají se na ní upravit masa, zelenina či ovoce stejně dobře, jako kdybychom používali klasický venkovní gril. Stačí dát grilovací pánev na sporák, na ni potraviny, které chceme upravit a po chvíli máme lahůdku hotovou. Grilovací pánev má na dně mřížky, díky nimž bude maso vypadat opravdu jak z klasického grilu. Pokud si vybereme kvalitní grilovací pánev, pak se na ní maso během úpravy nebude přichytávat, a to díky kvalitnímu materiálu s nepřilnavým povrchem.

Grilování v létě i v zimě

Jak vidno, grilovat se dá za každého počasí. Venkovní grilování můžeme v zimě bez problémů vystřídat za grilování přímo v kuchyni našeho bytu či domu. Výsledek bude naprosto totožný, o čemž budou jistě svědčit prázdné talíře strávníků.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!