Odkazy

verze pro tisk

Hledáte nový, moderní byt v dobré lokalitě? FINEP takové staví na Praze 9

30. srpen 2019

Ceny pražských bytů jdou prudce nahoru. Zájemci o bydlení v centru metropole si musí připravit bezmála 200 tisíc korun za metr čtvereční a podle odborníků budou ceny v budoucnu stoupat i nadále. Nejlevnější lokalitou je momentálně Praha 9 s průměrnou cenou kolem 95 tisíc korun za metr čtvereční.

Podle studie Sdružení pro architekturu a rozvoj může v Praze v roce 2030 chybět až 50 tisíc bytů. Jednou z příčin je výrazně zpomalení výstavby, za které mohou komplikace při schvalování nových developerských projektů. Zájemci o nové bydlení by proto měli zpozornět nad každou atraktivní nabídkou, která se jim namane. Nad bytovými jednotkami v rámci rozsáhlého projektu Prosek Park od renomovaného developera Finep rozhodně!

Společnost Finep má na kontě tisíce bytů v České republice i v zahraničí. Za mnohé byty Praha získala prestižní ocenění a nadstandardní kvalitu mohou očekávat i budoucí obyvatelé Prosek Parku. Několikapodlažní bytové domy, za jejichž architektonickým provedením stojí studio ABM Architekti, vypadají velmi moderně a evokují dojem výjimečného bydlení. Povedené jsou také interiéry, které odborníci navrhli v souladu s náročnými požadavky na dostatek přirozeného světla a ložného prostoru. Nedílnou součástí bytových jednotek jsou balkony, terasy, předzahrádky a parkovací stání.

Byty s rozličnými dispozicemi jsou určeny pro široké spektrum zájemců včetně osob se zdravotním postižením. V objektech nechybí bezbariérové vstupy a interiéry lze v případě potřeby upravit tak, aby odpovídaly individuálním požadavkům. Za jistou garancí kvality ze strany developera lze považovat prodlouženou tříletou záruku.

O byty Praha 9 však není zájem pouze díky přijatelným cenám. Lokalita Proseku prošla v poslední dekádě nebývalou proměnou a může se pochlubit naprosto dostatečnou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Další informace a aktuální nabídku volných bytů najdete na stránkách developera Finep (www.finep.cz).

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!