Odkazy

verze pro tisk

Hledáte zkušenou stavební firmu? Pak je tu pro vás Bobox

20. listopad 2013

Chystáte se stavět dům, rekonstruovat své stávající bydlení, případně musíte zajistit provedení nějakých stavebních prací? Pak využijte služeb stavební firmy Bobox, která poskytuje kompletní stavební práce, a to včetně výstavby na klíč a tvorby projektů.

O firmě Bobox

Stavební firma Bobox má s výstavbou nejrůznějších objektů bohaté zkušenosti. Na českém trhu působí již více než 15 let. Za tuto dobu spolupracovala s mnoha soukromými osobami i firmami, podílela se na velkém množství projektů. O tom ostatně svědčí o dobré reference, které lze nalézt na jejích webových stránkách.

Od realizací na klíč až po drobné činnosti

Firma se zabývá vším, co má spojitost se stavebnictvím. Je tak schopna vám poskytnout své služby v případě, že chcete postavit rodinný dům na klíč. Spolehnout se na ni můžete také ve chvíli, kdy hodláte provádět nejrůznější rekonstrukce objektů a vylepšení na domech – úpravy fasády a omítek, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce oken či dveří, sanace zdiva, zateplovací práce ( zateplení střechy, zdí atd.).

Vypracování projektových dokumentací

Kromě samotné stavební činnosti vám firma Bobox vypracuje také potřebnou projektovou dokumentaci, která předchází každé realizaci stavby. Dále pak nabízí i doplňkové služby, například pronájem lešení, které využijete při stavbě či rekonstrukci nemovitosti.

Jak vidno, na stavební firmu Bobox se můžete obrátit opravdu vždy, když potřebujete něco vylepšit na svém domě, případně se pouštíte do stavby nové nemovitosti. Díky komplexní činnosti nebudete muset na každou práci shánět jinou firmu, Bobox vyřeší vše, a to k vaší plné spokojenosti.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!