Odkazy

verze pro tisk

Hotové garáže pro váš automobil

23. květen 2011

Nemáte-li přímo ve Vašem domě parkovací stání v podzemních prostorách, je možné si k ochraně automobilu před vnějšími vlivy pořídit hotové garáže. Montované garáže jsou narozdíl od klasických garáží mnohem levnější, dají se postavit doslova během několika hodin a svůj účel splní na sto procent.

Hotové garáže prodává společnost Hotovedomy s.r.o., která je výhradním dovozcem těchto prefabrikovaných garáží. V současné době nabízí hned několik typů hotových garáží v různých cenových relacích.

Garáž Standard Plus

Nejvíce prodávanými jsou hotové garáže na klíč Standard Plus. Garáž Standard Plus je montovaná betonová garáž, která se vyznačuje mimo jiné vysokou únosností a lze ji pořídit v různých rozměrových modulech. Před nákupem si sami můžete určit, jak vaše nová montovaná garáž bude vypadat. Prakticky pár hodin po zakoupení hotové garáže již budete mít kde svůj automobil zaparkovat.

Garáž Exclusiv

Hotové garáže mohou mít i velmi luxusní vzhled. Takovouto vlastnost má například garáž Ecxlusiv, která je přímo určena pro náročnější zákazníky. Od ostatních typů hotových garáží, které nabízí společnost Hotovedomy s.r.o. se liší tím, že má elegantní integrovanou stříšku se zabudovanými halogenovými reflektory, které umožní mnohem snadněji parkovat i v nočních hodinách.

Hotové garáže zapadnou do koncepce domu

Hotové garáže jsou velmi vhodné k jakémukoliv domu, jehož součástí není klasická garáž pro auta. Montovaná garáž v případě vhodné volby dobře zapadně do celkové koncepce domu a efektivně ochrání Váš automobil před deštěm či případným odcizením. Investice do hotové garáže na klíč se proto bezesporu vyplatí každému majiteli osobního či užitkového automobilu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!