Odkazy

verze pro tisk

Hromadné slevy přehledně na slevovém agregátoru SlevyDnes.cz: Domácí potřeby a mnoho dalších produktů

10. květen 2011

I při zařizování bytu a nákupu různých doplňků lze občas využít různých slev, které nabízejí slevové servery. Slevových serverů je dnes velké množství a člověk, který si chce všechny slevy prohlédnout a zjistit, zda se mu nějaké slevy zrovna nehodí, má problém s tím, jak co nejrychleji a nejpřehledněji všechny slevy a slevové servery probrouzdat.

Přehled slev z více jak 200 slevových serverů

Právě z tohoto důvodu před časem vznikl slevový agregátor SlevyDnes.cz, který v současné době shromažďuje přehledně na jednom webu nabídku již více jak 200 slevových serverů. Díky tomu si během pár minut můžete prohlédnout, zda se v nabídkách jednotlivých slevových serverů nevyskytuje nějaká sleva například na nábytek do bytu, bytové doplňky a dekorace.

Denně již 50.000 návštěv

SlevyDnes.cz se rychle staly populární mezi uživateli internetu a lidmi, kteří rádi a s chutí nakupují se slevami. V tuto chvíli již každý den využívá možnosti prohlédnout si slevy přehledně na jednom webu kolem 50.000 návštěvníků a tento počet se rychle zvyšuje. Díky tomu je slevový agregátor SlevyDnes.cz jedním u nejrychleji rostoucích slevových agregátorů na českém internetu.

Neustále se vylepšují podmínky pro snazší vyhledávání slev

Důvodů, proč je slevový agregátor SlevyDnes.cz tolik oblíbený, je hned několik. Jednak zde najdete nabídky známých slevových portálů, jakými jsou třeba Slevomat či Zapakatel, jednak se neustále pracuje na tom, aby byl tento slevový agregátor ještě mnohem přehlednější. V současné době bylo například uvedeno do provozu štítkování slev, připravuje se také funkce možnosti ukládání si slev na později. Slevy, které jsou zde k dispozici, zabírají nabídku z již více jak 40 českých měst.

Jednoduchý a rychlý výběr

Slevy, které slevové servery nabízejí, jsou na slevovém agregátoru SlevyDnes.cz velmi přehledně utříděny, výběr konkrétní slevy je tak velmi jednoduchý a rychlý. Je možné využít také filtrování nabídek či prohledávání slev, které již proběhly. SlevyDnes také nabízejí službu, kdy je registrovaným uživatelům denně posílán přehled zvolených slev na základě zadaného města a kategorií.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!