Odkazy

verze pro tisk

I garáž na soukromé zahradě potřebuje kvalitní garážová vrata

25. březen 2012

K většině domů patří nejen jednotlivé bytové jednotky, ale také garáže. V případě, že garáže nejsou přímo v uzavřené podzemní části domu, je samozřejmě potřeba si zajistit garáž v blízkosti domu. Výhodu mají ti majitelé domů, kteří před domem mají dostatek prostoru na zahradě, garáž si pak mohou vybudovat přímo na tomto pozemku. Garáž by měla v každém případě být dostatečně bytelná, chybět by neměly ani kvalitní garážová vrata. V následujícím článku se dozvíte pár zajímavých informací, které se týkají právě garážových vrat.

Garážová vrata na míru

Garážová vrata se dnes zcela běžně dají pořídit na zakázku u některé z firem. Prodej garážových vrat zajišťuje kupříkladu společnost Univers, která nabízí kvalitní sekční garážová vrata značky DoorHan. Vrata se vyrábějí na moderní lince přímo v České republice, a to dle individuálních potřeb a požadavků každého zákazníka. Je jen na vás, jakou barvu, velikost, tvar či například pohon vrat zvolíte.

Co udělat před instalací garážových vrat

Před montáží garážových vrat je dobré si s dodavatelem předem dohodnout, jaké jsou rozměry vaší garáže. Záleží na šířce, výšce, tvaru ostění a také na druhu překladu. Před instalací garážových vrat by měla být garáž hotova, omítka musí být hladká a vyzrálá. Je také potřeba zkompletovat podlahu garáže tak, aby na ni mohla garážová vrata přesně dosedat a nebylo potřeba žádných složitých úprav.

Pro garážová vrata a garáže obecně je důležité správné zabezpečení. S ním souvisí i způsob, jakým budeme garážová vrata ovládat. Zvolit lze klasický manuální způsob, mnohem praktičtější jsou však vrata na elektrický pohon, ideálně také s dálkovým ovládáním.

Vlastnosti sekčních garážových vrat DoorHan

Nyní se pojďme podívat na to, jaké vlastnosti mají garážová vrata DoorHan. Jak již bylo zmíněno, jedná se o sekční garážová vrata, která tudíž pro pohyb nepotřebují příliš mnoho volného prostoru před garáží. Jsou tak vhodná i pro garáže, které přímo sousedí se silnicí či chodníkem. Vrata se zasouvají pod strop střechy. Předností garážových vrat DoorHan je mimo jiné i jejich vynikající tepelně-izolační vlastnost. Díky polyuretanové pěně, která je vložena do lamel, dokáží výborně udržet teplo v garáži.

Při stavbě garáže rozhodně nepodceňujte kvalitu garážových vrat. Uvědomte si, že právě vrata jsou tím, co chrání váš vůz, motocykl a další cenné movité předměty, které v garáži schraňujete.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!