Odkazy

verze pro tisk

Infrapanely - moderní vytápěcí systémy

31. srpen 2011

Příjemné bydlení, v němž se budeme za každého počasí cítit útulně a pohodlně, je snem každého z nás. Pokud si nyní hodláte zařizovat nový byt či dům, nebo chcete svoje stávající obydlí rekonstruovat, je dobré využít moderních technologií a produktů, které snižují potřebu energií na minimum, jsou maximálně efektivní a zároveň neškodí lidskému zdraví. Platí to i pro vytápěcí systémy.

Systém infratopení

Mezi velmi kvalitní vytápěcí systémy patří infratopení, kdy se používají speciální infrapanely. Tento druh sálavého vytápění je vhodný například prakticky do všech místností v bytě. Oproti jiným druhům vytápění infrapanely ohřívají vnitřní zdivo, čímž se požadovaná teplota udržuje mnohem déle a při menší spotřebě. Tím, že infrapanely neohřívají přímo okolní vzduch, ale zdivo v místnosti, je toto vytápění mnohem zdravější, nedochází například k přílišné prašnosti, nesnižuje se ani vlhkost vzduchu, ten se totiž ohřívá až sekundárně.

Infrapanely WELLINA

Mezi velmi kvalitní patří například infrapanely od rakouské společnosti WELLINA. Tyto produkty splňují veškeré přísné podmínky pro udělení certifikátů RW TUV, IGEF, CE a ČSA. Infrapanely od společnosti WELLINA jsou velmi bezpečné, zdravotně nezávadné a maximálně výkonné. Podstatnou informací pro nákup těchto infrapanelů může být i fakt, že mají velmi dlouhou životnost, jejich dlouholetost je dána mimo jiné i tím, že neobsahují žádné mechanické částice, které si snižovaly jejich spolehlivost. Infrapanely WELLINA obsahují pouze topná tělesa, termostaty a přívody elektrické energie.

Infrapanely jsou moderním způsobem vytápění bytů a domů. Při zařizování interiéru bychom je neměli opomenout.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!