Odkazy

verze pro tisk

Instalatérské služby České Budějovice

25. září 2012

Obyvatelé Českých Budějovic a jejich okolí mohou využívat služby společnosti J & D Přech - instalatérství České Budějovice. Tato společnost působí v oblasti instalatérství již od roku 1996, má tudíž bohaté zkušenosti v oboru. Disponuje zkušenými a spolehlivými pracovníky, kteří jsou schopni vyřešit jakýkoliv problém, který se týká instalatérství a příbuzných oborů.

Firma J & D Přech

Ptáte se, proč zvolit právě služby firmy J & D Přech? Především jde o firmu, která při své činnosti využívá nejmodernější techniky. To spolu se zkušeností instalatérů zajišťuje, že veškeré práce budou provedeny s naprostou precizností a zákazníci budou s výsledky stoprocentně spokojeni. Snahou a krédem firmy je do maximální možné míry uspokojit potřeby a nároky svých zákazníků.

Společnost J & D Přech provádí tyto úkony:

Topení České Budějovice - zajišťuje servis plynových kotlů do výkonu 5O kW, poskytuje kompletní služby, které souvisí s oborem topenářství.

Vytápění České Budějovice - firma je schopna zajistit například rekonstrukce a montáže rozvodů ústředního topení.

Vodoinstalace - firma poskytuje komplexní instalatérské služby, které se týkají vodního potrubí. Jde především o rekonstrukci a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček, ale také o celkovou rekonstrukci bytových jader, montáž van, WC či umyvadel.

Plynoinstalace - firma montuje plynové instalace do domů i průmyslových objektů, zajišťuje také revize plynových spotřebičů a zařízení, montuje plynové sporáky a topidla.

Kompletní výčet činností společnosti J & D Přech a kontakty na firmu naleznete na webových stránkách jadprech.cz. V případě potřeby firma nabízí své služby i mimo region Českých Budějovic. Pakliže potřebujete zajistit kvalitní instalatérské služby, obraťte se na firmu J & D Přech- instalatérství České Budějovice.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!