Odkazy

verze pro tisk

Jak na levný plyn a elektřinu pro následující rok

13. listopad 2011

Zcela jistě jste již zaslechli o tom, že ceny elektřiny a plynu pro příští rok půjdou opět nahoru. Nikoho už to asi nepřekvapuje, cena energií stoupá pravidelně každým rokem alespoň jednou, nicméně pohled na složenky je tím pádem stále nepříjemnější. I proto je dobré mít přehled o tom, jaké jsou ceny elektrické energie u jiných společností.

Abychom se mohli lépe zorientovat v nabídce jednotlivých dodavatelů energií a případně změnili společnost, která nám bude elektřinu či plyn do naší domácnosti distribuovat, je dobré si srovnat jednotlivé nabídky pomocí online kalkulačky na internetovém portále TopSrovnani.cz.

Srovnání cen energií pomocí online kalkulačky

Online kalkulačka nám během minuty zjistí, jaké jsou nabídky dodavatelů plynu a elektřiny. Stačí jen zadat základní údaje o naší spotřebě ( dle vyúčtování z předchozích let). V případě, že zjistíme, že ceny elektřiny a plynu 2012 mohou být u některé ze společností výrazně lepší, můžeme si o nabídku zažádat přímo online. Po odeslání žádosti nás pak bude kontaktovat pracovník klientské podpory, smlouva na plyn či elektřinu pak následně dojde poštou.

Celkem je k dispozici na TopSrovnani několik desítek nabídek. Ceny plynu a elektřiny tak pro nás následující rok mohou být prakticky stejné jako letos, stačí si jen vybrat toho nejvhodnějšího dodavatele.

Ceny elektrické energie a plynu kontroluje v rámci svých pravomocí například ERU pod dohledem Evropského sociálního fondu. Na jeho stránkách se lze dozvědět všechny podrobnosti, které se týkají cen těchto energií.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!