Odkazy

verze pro tisk

Jak při prodeji nemovitosti najít makléře, který vám nabídne služby na míru?

27. leden 2015

V okamžiku, kdy se rozhodnete prodat či pronajmout svoji nemovitost přes realitního makléře, je potřeba najít takového, který vám nabídne služby přímo na míru. A to není nic jednoduchého. Stačí si uvědomit, kolik realitek v tuzemsku funguje. Procházet si jednotlivé nabídky zabere příliš mnoho času, tudíž to není příliš efektivní. Právě proto vznikl internetový portál SrovnáníMakléřů.cz, který vám s výběrem vhodné realitní kanceláře, respektive makléře pomůže.

Jak funguje portál Srovnání Makléřů.cz

Portál funguje na velmi jednoduchém principu. Na základě formuláře, v němž zadáte svoji poptávku, vám systém vybere realitní kanceláře a konkrétní makléře, kteří ji mohou splnit.

Hlavní výhoda spočívá v tom, že je sami nemusíte zdlouhavě hledat a pomocí jednoho formuláře oslovíte větší množství makléřů najednou. Nabídky, které vám následně přijdou, si pak v klidu projdete a následně si zvolíte ty, které vám nejvíce vyhovují. Vybraným makléřům pak zašlete kontaktní údaje. Sami se vám ozvou a projednají s vámi další podrobnosti.

Osvědčené makléře oslovíte hromadně a zdarma

Služba výrazně zjednodušuje propojení mezi vámi jako zájemci o prodej či pronájem nemovitosti, a osvědčenými realitními makléři, kteří vám obchod zprostředkují. Za samotné služby portálu nic neplatíte, jeho provoz hradí sami makléři. Zadání poptávky je samozřejmě zcela nezávazné, kontakt můžete kdykoliv ukončit.

Řídit se můžete i podle recenzí a ohlasů

Po uskutečnění prodeje můžete své názory na službu i konkrétní makléře přímo prezentovat na webu. Ostatní uživatelé tak budou mít lepší přehled o tom, zda mají realitní kanceláře reference pozitivní či negativní. Pro dobré realitní kanceláře recenze hrají velmi důležitou roli. Čím více pozitivních ohlasů mají, tím logicky získávají více klientů.

Projekt funguje pro celou oblast České republiky. Hledáte-li například pro prodej bytu či domu oblast realitní kanceláře Brno, stačí ji uvést ve formuláři. Systém pak automaticky vygeneruje pouze ty makléře, kteří působí v Brně a jeho okolí.

SrovnáníMakléřů.cz vám usnadní práci, ušetří čas a možná i peníze. Zároveň vás oprostí od dotěrných telefonátů od realitek, s nimiž vůbec nechcete být v kontaktu. Díky referencím vyloučíte nekvalitní společnosti, kterým nejde o zákazníky, ale spíše jen o to, aby od klientů získali co nejvíce peněz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!