Odkazy

verze pro tisk

Jak připravit interiér na oslavy svatého Valentýna

31. leden 2013

Svatý Valentýn je svátek, který pravidelně vyvolává rozporuplné reakce. Jedni se ho nemohou dočkat, jiné výlohy plné růžových srdíček a povinná romantika spíše otravují. Není však nutné kupovat bonboniéry s čokoládovými srdíčky v červeném staniolu ani kytice rudých růží a z jejich okvětních lístků vysypávat cestičky do ložnice. Mnohdy stačí zakomponovat do interiéru malý detail, který mu dodá potřebný romantický nádech a navíc v něm bude moci zůstat po většinu roku jako zajímavý a oživující doplněk. Inspiraci lze hledat třeba v interiérovém butiku À LA MAISON.

Rudá není jedinou barvou, která se hodí k vyzdobení valentýnského bytu. Romanticky působí třeba něžná růžová. Na slavnostně prostřeném stole se vyjímá moc hezky a v kombinaci s květy růží je ideální k navození té správné nálady.

Stejně čistě a jednoduše působí i jemné ozdoby ve tvaru srdce složené ze stříbrných rolniček, korálků či plíšků. „Dají se zavěsit volně v interiéru nebo třeba na okno,“ vysvětluje majitelka butiku À LA MAISON Lenka Kocourková, který sortiment značky prodává.

K vytvoření valentýnské atmosféry stačí opravdu málo. Třeba příjemná vůně - růží, vanilky či pivoněk a mimózy. Katalytické lampy ji umí jemně rozptýlit do prostoru, zároveň vyčistit vzduch, a přitom vypadají krásně. Ve slavnostně vyzdobeném interiéru se vyjímají zvlášť efektně.

„Oblíbenou klasikou jsou také svíčky. Ty kvalitní vydrží hořet i více než 150 hodin, není proto problém oslavu protáhnout klidně na několik dnů,“ dodává s úsměvem Lenka Kocourková.

Odvážnějším, kteří chtějí vyslat svým protějškům jasný signál, že 14. únor není jen tak obyčejným dnem, skvěle poslouží výrazné přehozy v rudé barvě, romantičtější duše mohou zvolit barvu růžovou.

Tisková zpráva Crest Communications, a.s.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!