Odkazy

verze pro tisk

Jak úsporně a efektivně vyřešit vytápění koupelny

12. září 2012

Koupelna je místností, která vyžaduje vzhledem ke své funkci obzvláště teplé klima. Vytápění v koupelnách se často řeší prostřednictvím elektrických přímotopů, které ovšem spotřebovávají poměrně velké množství energie. Mnohem úspornějším řešením jsou koupelnové radiátory Thermotec. Jedná se taktéž o elektrické vytápění, ovšem s nízkou spotřebou a komfortním ovládáním.

Thermotec pochází z Německa a zaměřuje se na špičkovou techniku vytápění. Nabízí spolehlivé a úsporné produkty pro vytápění nejen koupelny, ale také všech ostatních místností. U nás jsou výrobky Thermotec k dostání v eshopu na adrese www.topeni.cz ve výhradním zastoupení.

S koupelnovými radiátory ušetříte v porovnání s běžnými elektrickými přímotopy až 40 procent elektrické energie a to díky inovativnímu modernímu technologickému řešení, které umožňuje při nižší spotřebě efektivnější předávání tepla do okolního prostředí.

Koupelnové radiátory Thermotec jsou k dostání ve dvou velikostech, vždy o šířce 600 milimetrů a výškách 770 a 1775 milimetrů. Větší z modelů pak disponuje výkonem 800 W a menší z modelů výkonem 400 W. K ovládání a určování výsledné teploty je na každém koupelnovém topení zabudován regulátor teploty s podsvícenými tlačítky. Každý koupelnový radiátor je také vybaven ochranou proti přehřátí a dvouhodinovým časovačem.

Thermotec poskytuje na své produkty záruku 30 let na funkčnost přístroje. Údržba nebo revize vás navíc během roku nemají stát ani korunu. Jedná se o bezúdržbové, úsporné a spolehlivé vytápění.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!