Odkazy

verze pro tisk

Jak zajistit přemístění těžkých břemen

3. prosinec 2014

Při přemisťování těžkých předmětů v domácnosti si musíte vystačit s vlastními silami, maximálně můžete využít nějaký rulík či podobný přístroj, který však nemůže mít příliš velké rozměry. Daleko širší možnosti se nabízejí v okamžiku, kdy hodláte zvedat a přesunovat těžká břemena ve výrobní hale či skladu. Ve větších prostorách tohoto typu je užitečné nainstalovat mostové jeřáby.

Mostové jeřáby unesou tunová břemena

Mostové jeřáby jsou v mnoha výrobních halách a skladech nezbytnými pomocníky. Díky nim lze totiž bez problémů přemisťovat i několikatunová břemena, na která by lidská síla ani náhodou nestačila. Princip těchto zařízení je poměrně jednoduchý. Jejich součástí je jeden, v případě větších strojů i dva kladkostroje, které mají nosnost až několik tisíc kilogramů.

Obsluha mostových jeřábů je díky automatickému systému jednoduchá

Díky mostovým jeřábům a kladkostrojům se logicky zvyšuje efektivita práce. Jejich ovládání je přitom poměrně snadné, byť člověk, který s těmito zařízeními pracuje, musí mít patřičné zkušenosti a také certifikáty. Obsluha moderních mostových jeřábů je plně automatická, pouze menší stroje mají ovládání poloautomatické.

Kde pořídit jeřábovou techniku?

Pokud máte zájem o mostové dráhy a jeřáby, případně další jeřábovou techniku, kontaktujte společnost Adamec Jeřáby. Firma Adamec Crane Systems, jak zní její celý název, vám nabízí kompletní výrobní program, který se týká jeřábové techniky. Kromě nejvyužívanějších mostových jeřábů nabízí i další typy – portálové či podvěsné jeřáby, které jsou rovněž využitelné ve výrobních halách a průmyslu obecně. Společnost Adamec Crane Systém je hlavním tuzemským zástupcem firmy Stahl Crane Systems, která patří k nejvýznamnějším výrobcům mostových jeřábů a další jeřábové techniky v Evropě.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!