Odkazy

verze pro tisk

Jaké jsou možnosti využití přírodního kamene v exteriéru domu?

14. květen 2015

Přírodní materiály při úpravě okolí rodinných domů volí stále více lidí. Ve výběru dominuje zejména přírodní kámen. Působí velmi příjemně na pohled, má však i mnoho dalších předností.

Obklady a dlažby na terasu z přírodního kamene vám v nejvyšší kvalitě dodá pražská firma Stonemarket. Nabízí materiály od významných německých, indických a brazilských dodavatelů. V jejím obchodě naleznete celou škálu produktů.

Venkovní dlažba

Přírodní kámen najde v exteriéru rodinného domu skutečně bohaté využití. Stylově působí kupříkladu venkovní dlažba na terase. Stejně tak se však dá použít také při realizaci příjezdové cesty, jako obložení okolí venkovního bazénu, případně k vytvoření kamenných chodníčků, jež budou lemovat prostor zahrady.

Obklady na fasádu domu

Kámen se hodí nejen při vytváření dlažby, ale i jako obkladový materiál. Díky svým jedinečným vlastnostem jej můžete využít na obložení venkovních stěn a fasády domu. Objekt pak získá zcela nový nádech, obkladový kámen navíc zlepší jeho životnost, přispěje i k lepší tepelné izolaci a odolnosti vůči klimatickým jevům.

Jedinečné vlastnosti přírodního kamene

Přírodní kámen sice není nejlevnějším materiálem, řadí se spíše k luxusnějším produktům. Ale už jen fakt, že má velmi dlouhou trvanlivost a je vysoce odolný vůči poškození, značí, že se vám investice do něj rozhodně vyplatí.

Dlažby a obklady z přírodního kamene jsou vysoce odolné vůči vodě, mrazu i vysokým teplotám. Při vhodné úpravě má i protiskluzovou úpravu, díky čemuž se hodí právě například při realizaci dlažby v okolí bazénu.

Firma Stonemarket nabízí dodávky obkladů a dlažeb z přírodního kamene v celé škále barev, tvarů a velikostí. Produkty jsou vyráběny zejména z pískovce, dále pak také z břidlice, jurského mramoru a křemence. Všechny tyto přírodní materiály se vyznačují vysokou pevností a odolností, díky čemuž patří k ideálním materiálům do exteriérů.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!