Odkazy

verze pro tisk

Jako stvořené pro aktivní životní styl. Byty u parku na Žižkově si zamilujete!

19. únor 2021

Aktivní životní styl je nepochybně trendem doby. S tím rostou také naše nároky na bydlení, od kterého očekáváme hodně. Co by vlastně měl takový moderní byt splňovat? Především je to moderní dispozice samotného bytu, ale důležitá je také lokalita, kde se byt nachází.

Samozřejmě očekáváme dobrou dopravní dostupnost autem i MHD, a to jak za zábavou, tak za prací. Nedílnou součástí aktivního životního stylu je samozřejmě sport. Chcete si ráno zaběhat, chcete se projet na kole či na inlinech, to vše by vám mělo okolí umožnit.

Okolí pro aktivní život

Určitě je důležité, abyste v okolí našli dostatek zeleně, protože to je samo o sobě předpokladem pro možnost rozličných venkovní sportovní aktivit. Nezáleží na tom, zda je vaší zálibou běh nebo třeba street workout, v každém případě oceníte městské parky. Na projekt Byty u parku v Praze takový park přímo navazuje. Jedná se o park Židovské pece, který je jako stvořený ke sportovním aktivitám. Kromě toho nabízí také možnost zrelaxovat nejen po sportovním výkonu.

Moderní bydlení znamená mnoho možností

K aktivnímu životnímu stylu ale samozřejmě patří také městský život, který si v nové lokalitě Byty u parku také dokážete užít naplno. Okolí totiž nabízí jednak kavárny a restaurace, ale také dobrou dopravní dostupnost, díky čemuž se dostanete rychle do centra, nebo do blízkých Vinohrad. Nemusíte se obávat ani o možnosti nakupování, vyrazit za kulturou zde rozhodně také není problém. Počítat můžete s tím, že Žizkov je:

  • Rozvíjející se lokalita
  • Moderní místo pro život

Důkazem o dalším rozvoji v této oblasti je mimo jiné také chystané přebudování bývalého nákladového nádraží Žižkov, ze kterého se plánuje nové moderní městské centrum. To ještě více rozšíří dosavadní možnosti. Také proto je o prodej bytu Praha 3 dnes takový zájem. Projekt Byty u parku je nová etapa, která navazuje už na stávající rezidenční čtvrti, kde si zájemci byty velmi rychle rozebrali.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Dovolená

středa, 17. srpen 2022
22:47

https://dovolena.unas.cz


posted by: Dovolená (dovolenaunas(a)tady.cz) [Odpovědět]

Dovolená

středa, 17. srpen 2022
22:49

posted by: Dovolená (dovolenaunas(a)tady.cz) [Odpovědět]