Odkazy

verze pro tisk

Jaro v bytě díky nové kolekci ložního prádla Christian Fischbacher

15. leden 2013

Zatímco za okny ještě vládne zima, která jen pomalu ustupuje, v bytě už klidně můžeme mít rozkvetlou louku a jaro v plné síle. Minimálně na peřinách a polštářích, díky nové kolekci ložního prádla Christian Fischbacher. Tradiční švýcarská značka je již téměř dvě století synonymem kvality a luxusu. V Česku ji prodává interiérový butik À LA MAISON.

„Nové kolekci vládnou typicky jarní, pozitivní a veselé pastelové barvy. Vyberou si v ní nejen milovníci zdobných textilií a květin, ale také příznivci jednoduchosti a spíše minimalistického stylu. Pro ty jsou určeny jen decentně zdobené povlaky ve světlejších tónech,“ představuje novinky Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON. V nabídce lze kromě množství materiálů, vzorů a rozměrů nalézt také atypická napínací prostěradla - dokonce i na matrace vysoké až 30 cm.

Při tvorbě nových kolekcí spolupracuje Christian Fischbacher s předními designéry a odborníky v oblasti textilního průmyslu. Důkazem kvality a originality je i mnoho prestižních mezinárodních ocenění. Firma je specifická tím, že vyrábí veškeré zboží na zakázku. Ceny u nás běžného rozměru povlečení (polštář 70x90 cm a peřina 140x200 cm) začínají na 6.600 Kč.

Kolekce nově nabízí také dekorativní polštářky potištěné shodnými motivy, které povlečení vhodně doplní.

O À LA MAISON:

Interiérový butik À LA MAISON byl otevřen v červenci 2010. Prodejna rozkládající se na ploše 70 m² se nachází ve sníženém přízemí nákupního centra Palladium na Náměstí Republiky v Praze 1. V nabídce je možné nalézt především zboží pro vytvoření útulného a voňavého domova. Zákazníci si mohou vybrat ze zboží všech cenových kategorií včetně opravdu luxusních výrobků.

Těžištěm sortimentu jsou výrobky německé značky Möve, firmy s více než stoletou tradicí výroby froté ručníků, osušek a županů; v nabídce však má i doplňky a ložní prádlo. Další nosnou část tvoří interiérové vůně – od katalytických lamp přes difuzéry až po kolekce exkluzivních aroma svíček a olejů (např. značky Ashleigh & Burwood London, Abode Aroma,Paddywax, ILANGA). Zákazníci v butiku naleznou i bohatý výběr luxusních peřin a polštářů značky DaunenStep či ložního prádla švýcarské značky Christian Fischbacher. Nechybí ani velké množství koupelnových doplňků a dárkového zboží. Nově je v nabídce také exkluzivní tělová kosmetika značky Abahna a sortiment dánské značky Lene Bjerre Design, která po celém světě prodává nádherné interiérové doplňky severského designu s nádechem romantiky.

Tisková zpráva crestcom.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!