Odkazy

verze pro tisk

Kde se v Praze ubytovat levně a nestrádat?

3. srpen 2015

Máte namířeno do Prahy a sháníte levné a přitom dostatečně komfortní ubytování v dobré lokalitě? Na první pohled jde o nereálné požadavky – když už se vám podaří najít bydlení v přijatelné cenové hladině, většinou vám nenabídne adekvátní kvalitu.

To samozřejmě platí i naopak, za nadstandard si musíte řádně připlatit… Přesto existuje schůdné řešení, v rámci kterého lze získat pronájem bytu bez realitky. V následujících řádcích vám prozradíme, kde najdete ideální útočiště do nepohody.

Pro koho je ubytování vhodné?

Neriskujte, že vás nové bydlení nemile překvapí skrytými vadami, špínou a dalšími neduhy, které obvykle souvisí s nízkou cenou pronájmu. Jděte na jisto a poohlédněte se po ubytování v Praze ve vyhlášeném multifunkčním ubytovacím komplexu Rezidence Topolová. Ta nabízí široké spektrum ubytování a na své si přijde opravdu každý – studenti, turisté, sezónní pracanti i lidé, kteří do hlavního města jezdí obchodně a vyžadují útulný nocleh za dobrou cenu.

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10, v klidné lokalitě plné zeleně. Do centra města se pohodlně dostanete pomocí MHD. Za 20 minut vás metro dopraví na Václavské náměstí. Autem se zde, dle dopravní dostupnosti, dostanete za 15 až 30 minut.

Krátkodobé ubytování i dlouhodobý pronájem garsoniéry

Co se týče zmíněných kategorií ubytování, nejlevnější je „hostel“, který disponuje lepším vybavením než běžná ubytovna. O něco dražší je kategorie „penzion“ a pro páry jsou vhodné apartmány. Nejnáročnější hosty plně uspokojí pokoje spadající do kategorie „hotel“. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, plně funkční kuchyní se spotřebiči, LED TV, minibarem a wi-fi.

A pozor, pro zájemce o dlouhodobé ubytování jsou připraveny garsoniéry bez nutnosti platby několika nájmů předem. Výše kauce je zanedbatelná a dosahuje poloviny výše měsíčního nájmu. Potřebujete snad další důvody, proč se v Praze ubytovat právě zde? Více na www.rezidencetopolova.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!