Odkazy

verze pro tisk

Kde sehnat ocel a další hutní materiál na stavbu domů?

2. květen 2011

Ocel jako hutní materiál je jedním ze základních materiálů, které se již po desetiletí využívají při rekonstrukcích domů a při zakládání nových staveb. Ocelové konstrukce jsou považovány za velmi stabilní a odolné, hodí se výborně u staveb, u nichž se počítá s velkou zatížeností. Ocel dokáže konstrukce velmi zpevnit a dům je tak velmi odolný vůči přírodním živlům, zemětřesením apod.

Ocel se využívá nejen pro samotné konstrukce, ale také například v podobě různých ocelových plechů a tyčových materiálů.

Společnost Kondor s.r.o.

Komplexní služby v oblasti prodeje oceli a hutních materiálů, jako jsou spojovací materiály, ocelové plechy a trubky, ocelové profily, závitové tyče a další, nabízí společnost Kondor s.r.o. jedná se o českou firmu, která na trhu s tímto materiálem působí v rámci ČR již od roku 1991. Její služby jsou určeny širokému spektru zákazníků, tedy zejména stavebních společností i soukromých subjektů, které se například pouštějí do stavby soukromého rodinného domu.

Přednosti nákupu hutního materiálu u Kondor s.r.o.

Firma nabízí svoje produkty prostřednictvím centrálního skladu v Praze a dále skrz 8 prodejních míst. Od služeb firmy lze kromě samozřejmostí, jakými jsou serióznost, kvalifikovaný personál, rychlost dodávek materiálu očekávat také například dopravu materiálu na zákazníkem požadované místo. Firma poskytuje služby, jako jsou dělení tyčového materiálu, ohýbání betonářské výztuže, dělení a tvarování ocelového plechu apod.

Ocel je základním materiálem u mnoha staveb

Hutní materiál a speciálně ocel jsou základem všech kvalitních staveb, ať už se jedná o stavbu průmyslových objektů či například rodinných domů. Společnost Kondor s.r.o. zajistí kvalitní a rychlou dodávku ocele a ocelových materiálů pro soukromé osoby i stavební firmy.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

IOx35U0d

neděle, 7. srpen 2016
23:44

This is way more helpful than anyntihg else I've looked at.


posted by: IOx35U0d (4s0vfa21f(a)outlook.com) [Odpovědět]