Odkazy

verze pro tisk

Klimatizace do bytu i do kanceláře

30. červen 2011

Během léta je práce v kanceláři či pobyt v domě často kvůli vedru prakticky nesnesitelný. Vysoké teploty velmi znesnadňují i běžné domácí práce. vyřešit to často lze jedině tak, že si pořídíme klimatizace.

Klimatizace do bytu a také klimatizace do kanceláře jsou výborným řešením, které Vás zbaví problémů s nepříjemným vedrem během léta. Díky klimatizaci je totiž odváděn horký vzduch mimo místnost a je nahrazován čerstvým vzduchem.

Typy klimatizací

Při výběru klimatizace máme možnost si vybrat z několika typů zakoupit se dají tzv. split klimatizace, neboli dělené klimatizace, které jsou nainstalovány napevno. Jedna jejich část je zasazena na vnější část domu, druhá je pak umístěna do interiéru. Výhodou takové klimatizace je její nízká hlučnost. Podobně pracuje také okenní klimatizace.

Mobilní klimatizace od společnosti Klima Rapid

Zdaleka nejčastější jsou však mobilní klimatizace, které se dají pořídit velmi levně a můžeme je využívat kdekoliv. Stačí přitom mít přístup k elektřině. Mobilní klimatizace sice mohou způsobovat větší hluk, nicméně svoji funkci plní dokonale. Navíc se v případě potřeby jednoduše přenesou do jiné místnosti.

Mobilní klimatizace do domu i do kanceláře prodává společnost Klima Rapid, která zastupuje značky Midea pro Českou republiku a Slovensko, dále pak dodává také klimatizace Daikin, Panasonic, Sanyo, Toshiba, Mutsubishi, Futjisu, LG a další značková zařízení. Pro více informací lze navštívit web společnosti Klima Rapid - klimarapid.cz, nebo využít zelené linky 800 100 343. Klimatizace lze také zakoupit online na eshopu obchod.klimarapid.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!