Odkazy

verze pro tisk

Kupujeme nový dům či pozemek k jeho výstavbě

19. červenec 2011

Chystáte se na koupi nového domu, nebo pozemku, na němž si budete chtít dům vystavit? Je otázkou, zda se dnes ještě vyplatí zařizovat si bydlení zcela dle svého, tedy poohlédnout se jen, jaké jsou na trhu pozemky na prodej. Stavba domu svépomocí je často zdlouhavá a nemusí být ani tolik finančně zajímavá, jak se na první pohled zdá.

Realitka nebo shánění nemovitosti vlastní cestou?

Pokud chceme bydlet rychle, pak spíše než pozemky hledejme prodej domu v inzerátech či nejlépe v realitních kancelářích. Realitní kanceláře si za menší provizi dokáží často poradit i se značně specifickými požadavky klientů, kteří hledají konkrétní dům ke koupi. Záleží samozřejmě na tom, na jakou realitní kancelář se obrátíme. Vždy je lepší volit renomovanou společnost, která má již dlouholeté zázemí a prodává nemovitosti ve Vaší lokalitě zcela pravidelně. Malá realitní kancelář s neschopnými realitními makléři jen těžko bude schopna uspokojit Vaše požadavky na kvalitní a moderní bydlení.

Realitní kancelář LEXUS

Pokud hledáte realitní kancelář, která bude schopna zrealizovat prodej domu či nabídnout pozemky na prodej, pak je možné se obrátit například na zkušenou společnost LEXUS, která trh nejen v oblasti Prahy a okolí. Tato realitní kancelář také mnoha svým klientům pomáhá při získání hypotečního úvěru, který pokryje náklady na pořízení nového domu či bytu. Díky tomu tak mají klienti mnohem méně starostí se zařizováním a koupí nemovitosti a celý prodej domu probíhá daleko rychleji. Již brzy po prvním kontaktu tak můžete bydlet v novém, nebo začít stavět na vlastním pozemku.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!