Odkazy

verze pro tisk

Kvalitní zabezpečení domácnosti odradí zloděje od vloupání

29. listopad 2011

Jedněmi z nejvíce páchaných trestných činností jsou majetkové delikty. Zloději se dnes nezastavují prakticky před ničím. Domy a byty jsou častým terčem jejich kriminálních aktivit. Jediným způsobem, jak co nejvíce zamezit tomu, aby i do náš domov navštívili zloději, je kvalitní zabezpečení a ochrana majetku.

Řádné zabezpečení vstupu

Prvním, na co bychom se měli zaměřit, jsou vstupní dveře a okna domu či bytu. Mnoho majitelů má doma spoustu cenností, avšak z nepochopitelných důvodů mají pouze zastaralé dveře s jednoduchými zámky, které dnes zlodějům nedělají potíže a jejich překonání je jen otázkou vteřin. Pro lepší ochranu domácnosti si rozhodně pořiďme kvalitní bezpečnostní dveře, které mají složité zámky, případně pak i další bezpečnostní prvky. Zároveň mohou sloužit i jako protipožární dveře.

Mříže do oken a dveří

Samotné bezpečnostní dveře ale určitě nestačí. Pokud například bydlíme v nižších patrech domů, nebo vlastníme rodinný dům, je určitě vhodné přemýšlet také o tom, že na okna či dveře dáme mříže, a to nejlépe takové, které zloděje hned na počátku od neoprávněného vstupu odradí. Robustní ocelové mříže, ač nestojí moc peněz, jsou velmi účinným nástrojem pro ochranu majetku.

Bezpečnostní alarmy a hlásiče

Pokud si chceme dům či byt zabezpečit opravdu dokonale, instalujme si také různé alarmy a hlásiče, které dokáží zalarmovat policii či bezpečnostní agenturu v případě, že do objektu vnikne někdo cizí. Právě bezpečnostní alarmy velmi výrazně pomáhají při chycení zlodějů a vykradačů objektů.

Žijeme v době, kdy si spousta lidí neváží cizího majetku a bez skrupulí krade vše, co jim přijde pod ruku. Nedejme zlodějům šanci vzít si cennosti z naší domácnosti a investujme raději pár tisíc korun do kvalitních bezpečnostních prvků. Mnozí lidé dnes litují toho, že neměli svůj dům či byt vylepšen o bezpečnostní dveře, mříže či alarmy. Neudělejte stejnou chybu.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!