Odkazy

verze pro tisk

Levná ubytovna v Plzni pro dělníky

26. prosinec 2014

Přijíždíte do Plzně na několik dní či týdnů za prací a sháníte levné ubytování? Jako dělníci asi nepočítáte s tím, že byste našli azyl v nějakém hotýlku či penzionu. Ty jsou totiž poměrně drahé, den pobytu zde může vyjít klidně i na více než 500 Kč. Daleko lepší variantou je poohlédnout se po nějaké ubytovně. Levné ubytování v Plzni, respektive v její blízkosti, naleznete v Dýšině.

Jen pár kilometrů od centra zaplatíte za kvalitní ubytování méně než 200 Kč

Ubytování v Dýšiné je skoro za symbolické ceny. Jak jinak se dá nazvat cena, za kterou vám lůžko poskytne Ubytovna Dýšina. Jeden den pobytu vás tady vyjde maximálně na 200 Kč. Čím delší dobu zde strávíte, tím je cena nižší a může se snížit až na pouhých 130 Kč denně. Levnější ubytování v Plzni a okolí jen těžko najdete.

Útulně zařízení ubytovna je ideálním útočištěm pro dojíždějící dělníky

I jako dělníci samozřejmě od ubytování očekáváte určitý standard. V případě zmíněné ubytovny budete zcela jistě spokojeni. Objekt je útulně zařízen. Jednotlivé pokoje, v nichž se nachází vždy dvě až čtyři lůžka, jsou vybaveny skříněmi a dalším nezbytným nábytkem, dále pak také vlastní chladničkou s mrazákem.

Sociální zařízení, koupelny a kuchyňka jsou společné pro pokoje na patře. K dispozici zde máte také společenskou místnost. Ve volném čase pak lze využít sportovní hřiště na volejbal, tenis a další míčové sporty.

Do centra Plzně dojedete za pár minut

Ubytovna v Dýšiné je jen asi 6 kilometrů od centra Plzně. Pro dělníky, kteří pracují v Plzni, jde tak o dostupnou vzdálenost. Do centra krajské metropole se dostanete autem za 10 minut, o něco déle pak trvá cesta městskou hromadnou dopravou, kterou zajišťují autobusy. V případě potřeby lze využít také nedalekou zastávku vlaků. Autem se snadno dostanete na dálnici D1.

V Plzni a okolí jen těžko najdete levnější ubytování na takovéto úrovni. Oceníte nejen nízké ceny a kvalitní zázemí, ale také bezpečí. Objekt je neustále střežen, takže se do něj nedostanou žádné nepovolané osoby, které zde nemají zajištěné řádné ubytování.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

o7ZonTiblN

úterý, 23. květen 2017
07:39

Wham bam thank you, ma'am, my quteisons are answered!


posted by: o7ZonTiblN (r8unu7vaof(a)outlook.com) [Odpovědět]