Odkazy

verze pro tisk

Levné bazény do země pořídíte již necelých 20.000 Kč

16. červen 2014

Venkovní bazén býval dříve spíše vymožeností, kterou si mohli dovolit jen bohatí majitelé nemovitostí. V posledních letech ale v Česku nastal boom, kdy si zahradní bazény pořizují i méně movití lidé. Je to dáno mimo jiné tím, že levné bazény do země dnes pořídíte i za ceny pod 20.000 Kč.

Česká republika se dnes řadí k zemím, kde je počet venkovních bazénů na domácnosti jeden z nejvyšších v celé Evropě. Dalo by se s nadsázkou říci, že kdo dnes nemá vlastní bazén, ten jen úplně mimo.

Bazény do země nehyzdí vzhled zahrady

Z hlediska obliby jsou stále v popředí spíše nadzemní bazény. Ty jsou totiž obecně levnější nežli bazény, které se instalují přímo do země. Je ale pravdou, že se stále častěji objevují velmi atraktivní akce na plastové bazény do země, které jsou cenově skoro srovnatelné s nadzemními variantami. Přitom jsou mnohem zajímavější. Už jen z toho důvodu, že lépe zapadnou do zahrady, nenarušují tolik její přirozený vzhled. Kromě toho se dají využívat celoročně, pokud si k nim navíc ještě pořídíte také bazénové zastřešení.

Variabilita tvarů a rozměrů

Levné bazény do země nabízí kupříkladu internetový obchod Plastovebazeny.eu. V jeho nabídce naleznete klasické čtvercové a obdélníkové varianty. Stejně oblíbený je ale i kruhový bazén. Jeho výhodou je především schopnost pojmout i při menších rozměrech více lidí najednou. Kromě toho se dá snadno umístit i v menších zahradách, kde není tolik místa na bazén klasických rozměrů a tvarů.

Kvalitní plastové bazény

Levné bazény do země, které nabízí zmíněný obchod, jsou vyráběny z prvotřídních materiálů. Zejména se jedná o vysoce odolný plast, z něhož je vyrobena konstrukce. Díky tomu bazény vydrží po mnoho let, aniž by došlo k viditelnému opotřebování. Barevná stálost a dlouhověkost jsou jednou z hlavních předností, kterými se bazény z obchodu Plastovebazeny.eu mohou pyšnit.

Pořiďte si na zahradu vlastní bazén. Během letních veder vám přijde vhod. Budete se moci vykoupat, kdy se vám zamane.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!