Odkazy

verze pro tisk

Levné dodávky energií pro domácnosti i podnikatele

23. červenec 2012

V České republice mají možnost domácnosti, podnikatelé i velkoodběratelé možnost změnit si svého dodavatele energií. Změna dodavatele elektřiny či plynu je přitom poměrně jednoduchá, lze ji provést i online, aniž by klient musel běhat po úřadech.

Větší konkurence na trhu s energiemi je pro zákazníky výhodná

Díky většímu počtu dodavatelů má nyní každý odběratel energií možnost si sám zvolit, jaká společnost mu bude plyn či elektřinu dodávat. Zvýšením konkurence mezi dodavateli došlo k tomu, že ceny elektřiny či plynu nemusejí pro odběratele stoupat tak výrazně, jak tomu bylo v minulosti.

Dodavatel energií z alternativních a obnovitelných zdrojů

Jednou ze společností, která se zabývá dodávkami plynu a elektřiny do domácností, je firma ST ENERGY, s.r.o. Ta však energie dodává nejen domácnostem, ale také velkoodběratelům a podnikatelům. Společnost se zabývá prodejem elektřiny a zemního plynu, přičemž se zaměřuje především na prodej takzvané „zelené energie“, která je získávána z obnovitelných a alternativních zdrojů, díky čemuž může svým klientům nabídnout mimořádně atraktivní ceny. Alternativní energie je totiž mnohdy výrazně cenově výhodnější nežli energie z klasických zdrojů. Kromě prodeje se firma zabývá také poradenskou činností v tomto oboru.

Online kalkulátor pro výpočet ceny energie

Společnost ST ENERGY, s.r.o. na českém trhu působí již od roku 1994, licenci na prodej elektřiny a zemního plynu obdržela v roce 2010. Při zjišťování, zda je pro vás energie od této firmy skutečně výhodná, lze využít online kalkulátor elektřiny a plynu, který se nachází na webových stránkách společnosti energie-plyn.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!