Odkazy

verze pro tisk

Levné ubytování pro dělníky v Plzni a okolí

8. září 2014

Potřebujete najít levné a kvalitní ubytování pro dělníky, kteří přijíždí za prací do Plzně? Pak vás do svého objektu zve Ubytovna Dýšina.

Za ubytovnu přímo v centru Plzně zaplatíte vyšší ceny

Přímo v centru Plzně lze ubytování pro dělníky najít velmi obtížně. Je zde sice několik ubytoven, ty jsou však buď zcela obsazeny, nebo jsou příliš drahé a pronájem lůžek by se vám v nich nevyplatil. Pro je daleko lepší najít levné ubytování v okolí Plzně. Jedno z nejlevnějších řešení nabízí Ubytovna Dýšina.

Ubytovna Dýšina je jen kousek od centra města

Dýšina je malou obcí pár kilometrů západně od Plzně. Místní Ubytovna Dýšina se nachází na jejím samém okraji. Do centra Plzně se odtud dá dostat velmi snadno, ať už vlastním vozidlem nebo městskou hromadnou dopravou.

Poklidná lokalita a útulně zařízený objekt

Objekt je velmi útulný. Je denně uklízen, takže zde nenajdete žádný nepořádek. Majitel klade důraz nejen na hygienu, ale také na to, aby zde panoval patřičný klid. I z toho důvodu je neustále hlídán.

Pokoje jsou vybaveny základním nábytkem, nově jsou v nich navíc i lednice s mrazákem a další doplňky. Dělníci mohou zvolit dvou nebo třílůžkové pokoje. Ceny jsou velmi příznivé, začínají už na 130 Kč za den, což je v porovnání s cenami za ubytování v Plzni jedna z nejlevnějších nabídek.

Ubytovna má společné sociální zařízení a také dobře vybavenou kuchyňku, v níž lze připravovat pokrmy a stolovat.

Pokud zvolíte Ubytovnu Dýšina, pak na vás čeká poklidné prostředí bez městského ruchu. V blízkém okolí ubytovny lze zajít do lesů či k řece, v těsném sousedství je golfový park. V obci najdete obchůdky, restaurace a bary. Přímo v areálu lze pak využít sportovní hřiště na nohejbal, volejbal či jiné míčové sporty.

Levné ubytování pro dělníky v Plzni a okolí, které bude zařízeno tak dobře jako Ubytovna v Dýšině, najdete jen velmi těžko. Využijte této skvělé možnosti, jde o ideální ubytování pro přespolní pracovníky, využít jej však mohou i běžní turisté či kdokoliv jiný.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!