Odkazy

verze pro tisk

Levné ubytovny v Praze

12. prosinec 2011

Ubytování v Praze se shání poměrně obtížně. Velký problém mají zejména studenti či zaměstnanci, kteří zde nemají trvalé bydliště a potřebují místo pro bydlení, které bude levné a zároveň dostatečně kvalitní. I po Praze se však najde několik ubytoven, které nabízí poměrně komfortní ubytování za nízké ceny.

Ubytovna v Praze již od 75 Kč na den

Levné ubytování v Praze s možností krátkodobého i dlouhodobého pronájmu se pohybuje již od 75 Kč na den. Za tuto cenu se dá zajistit ubytovna Praha, která je v blízkosti centra či v nedalekém sousedství metra a městské hromadné dopravy. Díky tomu si tak mohou najít ubytování právě lidé, kteří nemají možnost si v Praze z finančních či jiných důvodů vzít pronájem.

Ubytovna Praha 9

Ubytovna v Praze v Bryksově ulici je důkazem, že ubytování v hlavním městě může být levné a přitom vkusné. Tato ubytovna se nachází kousek od stanice metra Černý Most. Disponuje celkem 32 lůžky v dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, v nichž nechybí lednice. Společná WC, sprchy a kuchyňka jsou pak společné vždy pro několik pokojů.

Kromě zmíněné ubytovny nabízí levné ubytování také třeba ubytovna Praha 4. Levné krátkodobé i dlouhodobé bydlení naleznete i v dalších městských částech. Pro všechny je společná nízká cena, dobrá dostupnost a kvalitní zázemí. Levné ubytování Praha zcela jistě pomůže vyřešit složitou otázku bydlení mnoha lidem.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Pavol Plott

středa, 10. říjen 2012
14:45

Dobry den,schanim jeden dvojluzak na tuto noc pre dve osoby a aka by tam bola cena.Za skore vybavenie vopred dakujem.


posted by: Pavol Plott (pavolplott(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Kateřina Veselá

pondělí, 15. srpen 2022
09:41

Dobrý den, hledám dlouhodobé ubytování pro syna od září minimálně na 10 měsíců. Děkuji Veselá


posted by: Kateřina Veselá (veselakata(a)email.cz) [Odpovědět]

7FBZJmjqP9V

neděle, 7. srpen 2016
22:53

Thanky Thanky for all this good inaimrftoon!


posted by: 7FBZJmjqP9V (v0u4r9sq8(a)outlook.com) [Odpovědět]