Odkazy

verze pro tisk

Levnější plyn máte k dispozici prakticky ihned!

28. květen 2012

Zdají se vám ceny energií nepřiměřeně vysoké? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Trh s plynem se výrazně uvolnil a v současné době nabízí mnoho dodavatelů. Neváhejte a využijte konkurenčních bojů.

V roce 2007 došlo k velmi zásadní liberalizaci trhu s plynem. K dnešnímu dni to znamená celkem 144 licencí, jež opravňují obchodovat s plynem. Pro zákazníky je to rozhodně dobrá zpráva, mají možnost si vybrat. Navíc k velkému nárůstu společností zprostředkovávající dodávku plynu patří i konkurenční boj, který tlačí rostoucí ceny energií níže.

Myslíte si, že za plyn platíte opravdu nejmenší možnou cenu?

Využijte srovnání cen energií a ihned se přesvědčte. Během okamžiku se dozvíte, jak výhodného máte dodavatele, případně k jakému dodavateli byste mohli přejít a kolik byste tím ušetřili.

Mnoho lidí neví, jak změnit dodavatele plynu. Tento úkon je tedy odrazuje cokoliv měnit. Bojí se úřadů, administrace a složitých procesů, případně i nových instalací. Ovšem ničeho takového se bát nemusíte. Změna dodavatele plynu probíhá „od stolu.“

Jak změnit dodavatele plynu

Nejdříve si pomocí srovnání cen zjistěte, zda máte ve svém okolí dostupného levnějšího dodavatele. Poté ho kontaktujte a informujte se na podrobnosti smlouvy. Pokud vám bude vše vyhovovat, stačí vypovědět starou smlouvu a dodržet výpovědní lhůtu, na které původní dodavatel trvá a v případě jejího porušení by vás pokutoval. Novou smlouvu tedy navažte na vypršení té staré.

Společnosti dělají pro zákazníky opravdu vše, a proto v mnoha případech vyřídí vše za vás. Změna dodavatele plynu, případně elektřiny je tedy maximálně jednoduchá a ušetří až tisíce korun ročně.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!