Odkazy

verze pro tisk

Luxusní bydlení na Vinohradech: V nejkrásnější části Prahy jsou nyní na prodej nové byty

2. září 2014

Pražská čtvrť Vinohrady patří k vůbec nejatraktivnějším lokalitám. A to nejen z důvodu samotné lokality a výborné dopravní dostupnosti, ale také díky tomu, že zde na vás odevšad dýchá historie. Přesto, nebo právě proto zde vznikly nové luxusní rezidence. A i vy, pokud máte zájem, zde můžete zanedlouho bydlet v novém bytě.

Zajímají vás možnosti pořízení nového bytu právě v lokalitě Vinohrad? Kromě starší zástavby jsou zde v současné době realizovány některé zcela nové developerské projekty, v rámci nichž si lze pořídit nový byt. Typickým příkladem budiž Rezidence Korunní.

Bydlení v srdci Prahy

Rezidence Korunní je tvořena třemi moderními novostavbami, které jsou zasazeny přímo v srdci Vinohrad. Jako budoucí majitelé některého z bytů se tak můžete těšit na krásný panoramatický výhled. Stavby jsou zároveň koncipovány tak, aby zde majitelé bytů měli maximální komfort. V okolí novostaveb tak nechybí odpočinková zóna plná zeleně, laviček a vodní plochy, u níž je možné ve volných chvílích relaxovat.

Rezidence Korunní je projektem zkušené společnosti Sekyra Group

Luxusní byty Praha Vinohrady zrealizovala developerská společnost Sekyra Group, která patří mezi nejvýznamnější společnosti v tuzemsku. Kromě Rezidence Korunní, která patří mezi její nejnovější developerské projekty, v minulosti vystavěla kupříkladu také obytný komplex v Dolních Počernicích, v současné době pak revitalizuje bývalé nákladové nádraží na Žižkově, z něhož vznikne moderní čtvrť s kancelářskými budovami, obchody a luxusními rezidenčními objekty.

Vinohrady patří k chloubám Prahy. Asi se nenajde mnoho lidí, kteří by zde nechtěli mít vlastní byt. Nyní máte jedinečnou šanci. Rezidence Korunní má stále dostupné volné byty na prodej. Tak neváhejte a pořiďte si vysněné luxusní bydlení v centru města.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!