Odkazy

verze pro tisk

Luxusní bydlení: Viladům Chodov

15. duben 2011

Praha je pro bydlení velice atraktivní lokalitou již sama o sobě. Pokud navíc chcete bydlet opravdu v luxusním prostředí, dají se zde najít velice atraktivní místa a čtvrti, kde je dobrá dostupnost ke všem službám, jež hlavní město nabízí.

K dispozici je celkem 8 bytových jednotek

Luxusní byty v Praze jsou v současné době k dispozici například na Chodově. Vznikla zde totiž nová výstavba, Viladům Chodov, která nabízí celkem 8 bytových jednotek s čistou obytnou plochou od 85m2 až do 134m2 i pro ty nejnáročnější klienty.

Moderní interiér i celkový design domu

Byty na Chodově v luxusní vile splňují ta nejpřísnější kritéria, která se dají od tohoto typu bydlení očekávat. Byty mají lodžie, terasy a předzahrádky. Samotný interiér je velice moderně zařízen.

Parkovací místa přímo v suterénu domu

Majitelé, kteří si tyto byty na Chodově pořídí, mohou samozřejmě počítat i s parkovacím místem pro svůj vůz, neboť v suterénním podlaží domu je zřízena velká garáž. K dispozici jsou rovněž i technické prostory, tedy sklepy či místnosti pro kočárky, jízdní kola a další věci.

Navržen zkušenými architekty

Viladům Chodov je moderním objektem, který byl navržen zkušenými bytovými architekty. Viladům je situován ve velmi příjemné a atraktivní lokalitě, která zajišťuje dostatečný klid pro bydlení a zároveň velmi dobrou dostupnost do centra města. Dům je zasazen do vilové čtvrti, v jeho blízkosti se nacházejí obchody, sportovní centrum i mnohé další služby.

Bydlení na starém Chodově již dávno není jen pro lidi, kteří si nepotrpí na komfort a luxus. Viladům Chodov je toho jedinečným příkladem. Luxusní bydlení s velmi dobrou dostupností do města - to je bydlení ve Viladomě Chodov.v

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!