Odkazy

verze pro tisk

Luxusní byty v Praze 6- rezidence Podbaba

22. září 2011

Luxusní byty umožňují vést rodinám poklidný život. Kvalitní bydlení se dá sehnat v současné době poměrně těžko. Zdaleka ne všechny novostavby, které v naší zemi vznikají, jsou stavěny v příjemných lokalitách. Přitom právě lokalita může být tím hlavním, co nás bude při nákupu nového bytu či domu ovlivňovat. Mladé rodiny s dětmi rozhodně nechtějí bydlet v novostavbě, která přímo sousedí s frekventovanou silnicí, nebo je v její blízkosti nedostatek zeleně či zde denně kouří z komína továren životu škodlivé zplodiny.

Luxusní bydlení se pozná i podle prostředí, do něhož je zasazeno

Luxusní byty se staví převážně v oblastech, které jsou v blízkosti velkých měst a přesto nabízejí dostatečně klidné prostředí. Například luxusní byty Praha, které vznikají pod taktovkou developerské společnosti Crestyl, vznikají v atraktivní lokalitě městské části Praha 6. Jedná se především o rezidenci Podbaba.

Novostavby na Praze 6

Novostavby Praha 6 v rezidenci Podbaba nabízejí ideální bydlení pro lidi, kteří hledají poklidný život a zároveň dobrou dostupnost do centra. Tyto novostavby jsou vhodné zejména pro mladé lidi a rodiny dětmi, jejichž součástí života je aktivní pohyb a sportovní vyžití či procházky po okolí. Celkem je zde k dispozici 117 luxusních bytů ve velikostech od 1+kk až po 6+kk. Bytové jednotky jsou vybaveny moderními prvky, samozřejmostí jsou například dřevěné parketové podlahy v místnostech, keramické dlažby či přítomnost balkonů a teras.

Luxusní byty Praha v rezidenci Podbaba skýtají možnost skvělého bydlení v atraktivním prostředí, kde je zároveň v blízkém okolí kompletní občanská vybavenost.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!