Odkazy

verze pro tisk

Luxusní byty v Praze lze pořídit za výhodné ceny

25. březen 2013

V Praze v posledních letech vzniká poměrně velký počet novostaveb. A zdaleka se nejedná jen o klasické rodinné či bytové domy, které by byly určeny pro běžné obyvatele. Ani vás možná nepřekvapí, že se stavějí také luxusní domy, které jsou díky cenovým relacím určeny spíše pro bohatší vrstvu obyvatel.

Luxusní byty v Praze táhnou. Domy, v nichž lze pořídit špičkově zařízené a prostorné byty, lze najít nejen v samotném centru města, ale také v okrajových částech Prahy, kde se až do nedávné doby stavěly spíše klasické bytové domy pro široký okruh zájemců.

Byty za jeden i několik desítek milionů korun

Ceník bytů v Praze ukazuje široké rozpětí nabídky. Byty lze v našem hlavním městě pořídit již od zhruba jednoho milionu korun, ovšem najdou se i takové luxusní byty v Praze, které tuto sumu mnohonásobně překračují. Poptávka po nich je však poměrně výrazná, takže pro developery není důvod se zaobírat otázkou, zda se jejich výstavba vyplatí, nebo zda je lepší raději investovat do bytových domů, v nichž se budou nacházet menší a skromnější bytové jednotky.

Luxusní byty, které si ale mohou dovolit i mladí lidé

Prodej bytů v Praze nabízí v tuzemsku například společnost Sekyra Group, která staví luxusní byty v Praze hned na několika místech.

Její idea však není přímo zacílena na nejbohatší vrstvy obyvatel, které mají zájem o opravdu luxusní sídla, realizuje také novostavby, jež nabízejí výhodné bydlení pro běžnou populaci.

Jak ukazuje ceník bytů v Praze, který společnost Sekyra Group uvádí prostřednictvím svých internetových stránek, rozpětí nabídky je opravdu rozmanité, takže svůj nový domov v rámci jejích projektů mohou najít nejen nejbohatší vrstvy, ale i běžné rodiny s dětmi či mladí lidé.

Je jasné, že tyto skupiny budou pravděpodobně financovat nové bydlení skrz hypoteční úvěry, které jsou však v posledních měsících velmi výhodné, neboť mají minimální úrokové sazby a jsou poskytovány mnohdy zcela bez jakýchkoliv dalších poplatků .

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!