Odkazy

verze pro tisk

Moderní nadzemní bazény na zahradu

20. červenec 2012

Ceny venkovních bazénů na zahradu jsou v posledních letech výrazně nižší, nežli tomu bylo dříve. Může si je tak dovolit prakticky každý majitel rodinného domu. Výhodou je, že dnes existuje poměrně široká nabídka, pořídit se dají jak luxusní zapuštěné bazény, které jsou určeny pro celoroční koupání, tak i levné nadzemní bazény, které lze využívat během letních měsíců, kdy venku panuje příjemné a teplé počasí.

Prodejce nadzemních bazénů

S nabídkou nadzemních bazénů přichází internetový obchod BazenyShop.cz. Ten je v současné době asi největším prodejcem těchto zařízení. Specializuje se zejména na značkové bazény Intex, které patří v kategorii nadzemních bazénů mezi to nejkvalitnější, co lze na českém trhu zakoupit. Nadzemní bazény Intex mají velmi precizní provedení, stěny jsou tvořeny vysoce odolným materiálem, totéž platí také pro dna. U bazénů Intex mile překvapí i jejich nízká pořizovací cena. Kromě toho zaujmou také snadnou montáží a minimálními potřebami na údržbu. Pakliže si k těmto bazénům pořídíte vhodné bazénové příslušenství, pak vám přinesou do letních dnů možnost skvělého osvěžení a příjemné zábavy.

Příslušenství pro údržbu vody a bazénové doplňky

Obchod BazenyShop.cz nenabízí jen nadzemní bazény. Zakoupit se zde dá také moderní bazénová filtrace, která dokáže udržovat vodu čistou. Čistotu vody a ideální pH lze pak udržovat také vhodnou bazénovou chemií. Účinná bazénová chemie rovněž nechybí v nabídce obchodu. Dá se využít pro všechny typy bazénů, tedy pro nadzemní i zapuštěné bazény.

Internetový obchod BazenyShop.cz prodává také praktické bazénové příslušenství a doplňky. Majitelům bazénů se jistě budou hodit teploměry, podložky pod bazén, hadice pro přívod vody či speciální krycí plachty, které chrání vodu v bazénu ve chvíli, kdy v ní nikdo nekoupe.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

monika

sobota, 4. červenec 2020
09:44

nezapomínejte na alkalitu a měřte, minulý rok nás bazén tak trápil ... oč se jedná? třeba info zdehttps://www.top-bazeny.cz/magazin/alkalita-bazenove-vody-a-jeji-ph-jsou-spojene-misky-vah/


posted by: monika (monikanosalkova(a)email.cz) [Odpovědět]