Odkazy

verze pro tisk

Moderní novostavby v Praze a okolí

31. květen 2011

Developerské společnosti nabraly velké tempo a v současné době doslova chrlí jednu realizaci domu za druhou. Platí to zejména pro oblast Prahy a okolí, kde vzniká či v posledních měsících vzniklo několik zajímavých novostaveb.

Novostavby v Praze rostou jako houby po dešti

Novostavby Praha jsou dnes umisťovány především do městských částí, které byly dříve dost nevzhledné. Nyní díky rekultivaci a modernizaci nabízejí nové byty Praha možnost bydlení ve velmi zajímavém prostředí, kde nechybí kontakt se službami, přírodou či sportovními středisky.

Braník je atraktivní lokalitou pro bydlení

Jednou z lokalit, kde jsou nabízeny v současné době nové byty Praha, je Braník. Nové byty v městské čtvrti Braník vznikly z důvodu vysoké poptávky na rezidenční a hlavně komfortní bydlení. Braník se nachází na pravém břehu řeky Vltavy v blízkosti samotného centra Prahy, které je vzdáleno jen několik minut jízdy MDH či automobilem. Je zde vynikající občanská vybavenost, rozmanité možnosti sportovního a také kulturního vyžití. Nové byty Praha v Braníku rozhodně najdou svoje nové majitele.

Kancelářské budovy

Kromě bytů se novostavby Praha zaměřují také na realizaci komerčních center, kde vznikají nové kanceláře a administrativní budovy. Zatímco dříve se stavěly kancelářské budovy, v nichž se pracovníci necítili dobře, dnes je dáván při developerských projektech důraz na to, aby i tyto administrativní budovy „žily“ a aby spoluvytvářely celkově kladný dojem z prostředí.

Moderní a funkční stavby

Novovstavby Praha mohou pořizovat v dnešní době i lidé, kteří si dříve bydlení v této lokalitě nemohli dovolit. Kromě toho, že developeři a architekti dávají přednost komfortu a pohodlí pro bydlení, snaží se také stavět rezidence a domy, které budou dostupné pro širší spektrum občanů.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!