Odkazy

verze pro tisk

Na Žižkově vzniká nový rezidenční projekt. Zájemci o levné byty pozor!

29. prosinec 2015

Toužíte po krásném a přitom cenově dostupném bydlení v Praze? Hledáte klidnou lokalitu s vynikající občanskou vybaveností, dobré spojení s centrem a slibnou perspektivou? Pokud jste na levné byty v Praze zanevřeli, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Metrostav Development na Žižkově buduje rezidenční projekt s názvem NA VACKOVĚ, kterým plynule navazuje na úspěšný projekt Alfarezidence realizovaný v letech 2006 až 2011. Jak bude rezidence vypadat a proč byste se o něj měli zajímat právě vy?

Developerský projekt NA VACKOVĚ čítá tři objekty, z nichž žádný nepřesahuje pět pater. O elegantní designové pojetí se postarali zkušení profesionálové ze studia MS Architekti, kterým se podařilo čisté a originální řešení.

K mání budou menší i větší byty

Moderní bydlení na Praze 3 nabídne 202 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Bytové jednotky charakterizuje inteligentní uspořádání interiéru s ohledem na maximální využití prostoru, dobré prosvětlení přirozeným světlem a celková vzdušnost. Plánované dokončení budov A a B bylo stanoveno na konec roku 2016. Budova C bude dokončena na jaře následujícího roku.

V okolí vám nic chybět nebude

Výhodný prodej bytů Praha 3 je zajímavý pro singles, početnější rodiny i starší páry. Rozvíjející lokalita nabízí dostatek kulturního vyžití a spoustu míst vhodných pro relaxaci i aktivní trávení volného času. Za zmínku stojí přilehlý malebný park Židovské pece, park Balkán, cyklostezka na Kralupské dráze či známé kino Aero.

V okolí bytů NA VACKOVĚ se nachází veškeré obchody a služby. Nechybí ordinace praktických lékařů, restaurační zařízení a sportoviště. Do ostatních městských částí se lze rychle přesunou metrem, na které se dostanete MHD. Zastávka se nachází přímo před rezidencí.

Další zajímavé informace o novém projektu NA VACKOVĚ najdete na byty.navackove.cz.

-jan-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!