Odkazy

verze pro tisk

Nabídka nových bytů v Praze

10. leden 2012

Přestože v médiích slýcháme, že stavebnictví prožívá v posledních letech útlum, i nadále vznikají nové byty v Praze i mnoha dalších lokalitách po celé republice. Právě nové byty Praha jsou přitom mezi zájemci o bydlení nejvíce vyhledávané, což je způsobeno dobrou infrastrukturou a společenskou vybaveností a také v neposlední řadě atraktivitou staveb. Nové bydlení v Praze je možné nyní sehnat zejména v pátém městském obvodu.

Nové byty v Praze 5

Nové byty Praha 5 realizuje developerská společnost Finep. V této městské části vzniká projekt Na Hvězdárně, který nabízí exkluzivní bytové jednotky v různých velikostech - od 1+kk až po 4+kk. Domy jsou velmi citlivě zakomponovány do zdejší krajiny, příjemné je i jejich členění, vnitrobloky jsou vyplněny zelení, což výrazně kontrastuje s ruchem velkoměsta. Klidné bydlení, které nové byty Praha 5 poskytují, mohou využít jak mladé rodiny s dětmi, tak i starší generace, která hledá domov na poklidné stáří.

Britská čtvrť - moderní bydlení pro všechny generace

Podobně atraktivní novostavby Praha společnost Finep zrealizovala také ve Stodůlkách. Nové byty Stodůlky v rámci developerského projektu Britská čtvrť charakterizuje moderní architektura s pestrou skladbou jednotlivých bytových jednotek. Součástí domů jsou moderní výtahy, parkovací místa, u domů se pak nacházejí dětská hřiště a klidové zóny. První etapa Britské čtvrti společnost Finep dokončila na jaře roku 2010 a je tvořena necelými třemi stovkami bytů. Rezidenční byty Stodůlky se nacházejí v těsné blízkosti stanice metra Stodůlky, což jen zvyšuje jejich atraktivitu.

O projektech společnosti Finep

Více informací o možnosti nákupu nových bytů v Praze od společnosti Finep se dozvíte na jejích internetových stránkách finep.cz. Jsou zde podrobné popisy jednotlivých developerských projektů, které jsou dokončeny, nebo se v blízké budoucnosti budou realizovat.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!