Odkazy

verze pro tisk

Naše tipy na garážová vrata

10. srpen 2015

Zvolit ta správná garážová vrata není vždy úplně jednoduché a je třeba se orientovat podle několika základních faktorů. Podívejme se tedy, jaké možnosti se z hlediska výběru nabízejí. Soustředit se budeme na sortiment společnosti Univers Tech s.r.o., která má ve svém nabídkovém portfoliu všechny druhy garážových vrat. Tato firma patří mezi nejznámější a nejoblíbenější na trhu, a to nejen v České republice. Ročně prodá více než 1 000 garážových vrat a za dobu svého 25 let dlouhého působení na trhu nabízí spousty zkušeností a maximální kvalitu provedení spojenou s vysokou odolností všech součástí vrat.

Oblíbená sekční vrata

Pravděpodobně nejoblíbenější jsou garážová vrata sekční. Jsou složena z jednotlivých menších částí, které jsou označovány jako sekce. Mechanismus zavírání a otvírání je jednoduchý, jelikož jsou po dvou vodicích lištách směrem nahoru a v zavřené poloze kopírují stropní prostory. Univers Tech nabízí tato vrata ve spoustě různých barevných provedení. 6 základních barev je zdarma v ceně vrat a další si můžete objednat s příplatkem ve výši 9 % a delší dobou dodání o jeden týden. Vybírat si můžete i několik dekorů. Oblíbený je hladký povrch, rýhovaná vrata anebo i kazetové provedení s vylisovanými kazetami.

Stylová rolovací vrata

Pro prostory stísněnějšího charakteru jsou vhodnější rolovací vrata. Ta jsou typická rolovacím mechanismem, který je prostorově úspornější. Základem těchto modelů jsou vysoce kvalitní elektromotory. Ovládání je řešeno prostřednictvím dálkového ovladače a tlačítek.

Vrata do průmyslových areálů

Zcela speciální jsou průmyslová vrata. Odlišná jsou zejména svými rozměry. Velké firmy a provozy již potřebují vysoké a široké vjezdy do hal, kterými projede i těžká technika. Průmyslová vrata Praha nabízejí několik druhů vrat včetně průhledných a modelů s integrovanými vstupní dveřmi.

-Komerční sdělení-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!