Odkazy

verze pro tisk

Naučte se uspořádat skvělou zahradní párty

30. červenec 2018

Když chcete, aby se hosté na vaší venkovní párty nezapomenutelně bavili, nesmíte podcenit přípravu. Stačí dodržet vlastně jen dvě zásady. Vyplatí se také, když se spojíte s profesionály, právě díky tomu totiž výrazně ušetříte!

Zázemí na jedničku s pomocí

Největšími strašáky zahradní oslavy jsou nečekané rozmary počasí. Jedna letní bouřka zkazí zábavu a hosté se rozprchnou domů. Aby se tak nestalo, investujte čas a postavte kvalitní zázemí. Poměrně rychle a snadno to zvládnete s pomocí zahraních nůžkových párty stanů. Jsou lehké, snadno se staví a díky odnímatelným bočnicím se na sebe dají napojovat. Lehce tak vytvoříte jakýkoliv prostor.

Můžete tak od sebe oddělit třeba bar, prostor pro sezení nebo taneční parket. Byl by nesmysl stany kupovat, levnější je pronájem – v tom pomůže půjčovna párty stanů Praha. V nabídce mají i robustnější trubkový stan, který se hodí pro honosnější akce, jako jsou například svatby. Kromě ochrany před deštěm a větrem je důležité připravit pohodlné posezení. Budete-li mít více hostů, využijte pronájem pivních setů. Kromě ochrany před počasím je třeba chránit hosty před útoky bodavého hmyzu. Nakupte repelenty a jako doplněk rozvěste na boční strany stanů svazky levandule. Jejich vůně hmyz odpuzuje.

Zábava po celou dobu – není to složité

Zahradní párty zaručeně pohřbí nuda. Nesmíte dopustit, že se hosté budou nudit a hledat záminku, proč z párty utéct. Zabavit je musíte po celý čas párty. Na začátku je dobré, když vyhlásíte soutěž v míchání drinků. Buď si vyberte jeden recept (inspirace například zde) a ohodnoťte ten nejlepší, nebo nechte hostům volný výběr a nechte je si pohrát s vymýšlením originálních receptů.

Další fází večírku může být taneční zábava: například tanec s jablkem mezi čely nebo podlézání tyče. A na vrchol večera si můžete připravit třeba karaoke a pantomimu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!