Odkazy

verze pro tisk

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma pro vytápění, ohřev vody a ochlazování

13. říjen 2014

Hledáte nejsnadnější způsob, jak pro svoji domácnosti zajistit levné vytápění a ohřev vody? Pak si pořiďte nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma. To představuje perfektní řešení pro domácnosti, které využívají podlahový či stěnový systém topení.

Vytápění a ohřev vody zajistí po dobu 24 hodin denně

Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma představuje ekonomicky výhodné řešení v okamžiku, kdy chcete svůj dům vytápět co nejlevněji. Pracuje velmi efektivně, teplou vodu pro užitek i do otopných soustav je schopno zajistit 24 hodin denně.

Pracuje i při nízkých venkovních teplotách

Je možné jej využívat celoročně, a to i tehdy, jsou-li venkovní klimatické podmínky špatné. S dostatečnou účinností je schopno pracovat i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. Je to dáno přítomností vysoce účinného a kompaktního konvektoru. Teplota ohřáté vody dosahuje i při minimální energetické náročnosti až 55 stupňů Celsia, což je ideální hodnota potřebná pro vytápění místností.

Vytápí i ochlazuje

Daikin Altherma se dá použít pro systém vytápění, ale stejně dobře funguje také pro chlazení domu v letních měsících. Samotné zařízení seskládá z venkovní a vnitřní jednotky. Konvektor zařízení má jen minimální hlučnost. Na nízkoteplotním čerpadle zmíněné značky oceníte kromě nízké hlučnosti a vysoké účinnosti také malé rozměry. Zařízení je tak možné bez problémů instalovat prakticky v jakékoliv místnosti v domě.

Tepelné čerpadlo vám ušetří peníze

Výhody tepelných čerpadel jsou zřejmé. Díky tomu, že získávají teplo ze vzduchu, vody či země, snižují náklady na vytápění, ohřev vody či chlazení domácnosti, a to o desítky procent. Jejich pořízením tak ušetříte stovky korun měsíčně. Investice do tepelných čerpadel je rychle návratná, zařízení mají přitom životnost v řádech desítek let. Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma oceníte nejen díky těmto vlastnostem, ale také z hlediska jejich propracovaného designu a snadné instalaci.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!